Jump to content

[UBT] Natalia. #2

Vanilla.
 Share

Recommended Posts

Nick: Natalia. 

Imię: Natalia.

Steam ID: STEAM_0:1:30268151 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W dni pracujące godzinka rano około 7-8 a tak to godziny wieczorne po 22, w wolne dni 5-6 h.

Opisz siebie: Zakręcona optymistka. Tak, tak znów to samo. Te dwa słowa idealnie opisują moją osobowość. Myślę, że jestem miła, pomocna,kulturalna, opanowana, nie wdaję się w bezsensowne przepychanki słowne oraz jestem całkowicie w 100% bezstronna.

Dlaczego akurat Ty?: Pełniłam tą funkcję bardzo długo kiedyś na forum, które współpracowało zarówno z BL i AC. Mam doświadczenie i wiem co z czym się je. Starałam się na bieżąco śledzić nowości w świecie cheat'ów i myślę że jak dostanę tą posadę dalej to będę robić. Patrząc na osobowość plusem jest moja bezstronność i bezkonfliktowość, no i dodałabym przede wszystkim sprawiedliwość.

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Mocne 7. (Dawno nie pełniłam tej funkcji, a do tego czasu pewnie jakieś nowe 'urozmaicenia' się ukazały.)Ostatnie testy za dobrze mi nie poszły, ale spróbuje drugi raz.

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Standardowo wh, aim, esp, sh, a ostatni jaki testowałam był to HLR Laise. Oczywiście na non steam. Ponad 10 lat temu przejechałam się zaczynając przygodę z cs'em jak mi zbanowali moje pierwsze konto steam.

Kontakt: Forum, steam, fb, msg.

• 2 weeks later...
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.