Jump to content

Recommended Posts

Witam przed chwilką dostałem bana za kradziesz / wymuszanie wymian ??? Przepraszam bardzo ale nic z tych rzeczy ludzie normalnie dostają ofertę i to od nich zależy przy zaakceptują czy też nie.

Nie po to gonie topkę już 3 miejsce po resecie ,robie klan i dobrze się bawie godzinami grania na serwie mając Svipa.

http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=89354
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'wymuszanie wymian / kradziesz  bayo'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:55027651'
[AMXBans] Twoje IP: '217.99.253.20'
[AMXBans] ===============================================

po 1 nie interesuje mnie to czy top wbijasz czy nie zrobiłeś tak zwaną "dziką wymianę"  Gracz Karoleek [Game Over] zamienil 1x Skin KNIFE - Ancient666 na 25.00 Euro z graczem IAIPI

wysłałeś mu wymianę w trakcie kiedy grał i przypadkiem akceptował to po czym chciał z powrotem to euro które mu UKRADŁEŚ bo inaczej tego nie da się nazwać i za to dostałeś bana 

3 minuty temu, KaяoレΣєк ★ [GΛMΣ O√乇尺] napisał:

Przepraszam bardzo ale nic z tych rzeczy ludzie normalnie dostają ofertę i to od nich zależy przy zaakceptują czy też nie.

No to tak nie działa, jak komuś wysyłasz jak wspomniałem w trakcie gry ofertę a gracz nie jest na to przygotowany to takie rzeczy wychodzą w postaci przypadkowego akceptowania, 

I widzisz wszystko by było ok gdybyś mu oddał to euro ale wolałeś iść w zaparte i nieee no bo po co teraz masz nagrodę za takie zachowanie :) 

Nie ma takiej alternatywy jak dodawanie do klanu OKRADŁEŚ gracza na EURO to je oddajesz a nie szukasz innego rozwiązania proste

2 minuty temu, KaяoレΣєк ★ [GΛMΣ O√乇尺] napisał:

Euro odrazu wpakowane w klan wiec napisałem dla gracza że moge dodać go do klanu po czym zgodził się ale nie miałem wtedy wolnego slota gdy uzbierałem w klanie na slota grasz odmówił i zgłosił dla administracji kradziesz.

w tym momencie się nawet do tego przyznajesz że zabrałeś mu to euro 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.