Jump to content

Podanie o admina - SeebiX [2]

Seebixツ
 Share

Recommended Posts

Nick: SeebiX | ^.^
GT (http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015): Sorki zapomniałem wczoraj link wkleić >KLIK<
Mutacja: Tak
Znajomość amxx: 6-7/10
Dlaczego ty?: Jestem praktycznie codziennie na serwerze, myślę że od ostatniego podania nadrobiłem godzinki gdyż zmieniam pracę i już nie będę wyjeżdżał w delegacje co wiążę się z tym że będę miał więcej czasu z dostępem do CS, adminowałem już nie na jednym serwerze i doświadczenie jakieś już posiadam, potrafię zachować zimną krew i nie dać się ponieść prowokacją itd. Myślę że warto też napisać że praktycznie cały czas gdy jestem na komputerze jestem też na forum sieci a myślę że to dosyć ważne dla admina serwera 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Po przez reklamę znajomego ze steam 
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Platforma (STEAM/NON STEAM): STEAM
Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK
Edited by ^.^ | SeebiX

Dobrze skoro ani Admini ani gracze się nie wypowiadają u Ciebie pod podaniem to raczej mało osób jeszcze Cię rozpoznaje także na ten moment daj się poznać graczą i przekonaj ich do siebie a może następnym razem będą jakieś wypowiedzi na podstawie których można coś wywnioskować i zastanowić się czy przyjmować Cię na tą posadę :)

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.