Jump to content

[Podanie na Admina] RuVice

Rvtec
 Share

Recommended Posts

Nick: RuVice

GT (http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015): https://www.gametracker.com/player/RuVice/145.239.16.112:27015/ (Racja moja aktywność w ostatnich dniach spadła ale już to nadrabiam, miałem mały problem.

Mutacja: Owszem

Znajomość amxx: Takie mocne 6/10 

Dlaczego ty?: Chciałbym wspomóc serwer, pomóc tutejszej administracji serwera, odciążyć ich w mniejszym lub większym stopniu. Jestem na serwerach w bardzo różnych porach czy to w nocy, czy to w godzinach porannych gdzie gracze nie stosują się do regulaminu serwera załączonego na forum. Myślę że, po ostatnim razie poprawiłem aktywność na forum, także mam nadzieję że dacie mi szansę, znam regulamin serwer i admina miałem admina na innej sieci i lubię pomagać czy to też umilać im czas.

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Szukałem serwera CS:GO mod, bo niestety nie mam zbyt dużo FPS'ów w zwykłym, więc trafiłem na ten.

Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak, posiadam.

Platforma (STEAM/NON STEAM): STEAM

Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Brakuje mi 2,3h spędzonych online ale dam radę to nadrobić jeszcze do końca tego tygodnia tak samo z postami. Powypowiadam się trochę, może jakiś poradnik napiszę jak znajdę na jakiś konkretny temat :).

No to zacznijmy od GT: duża aktywność bez większych przerw.

Z moich obserwacji gracz zgłasza przewinienia na u@, do tego dołozyć kulturę osobistą oraz brak problemów z graczem na serverze nic tylko się cieszyć, że takie osoby się zgłaszają.

Jeżeli znasz amx w takim stopniu jak podajesz byłbyś wsparciem dla adminów, którzy aż tak tego nie ogarniają.

Teraz mniej miłe rzeczy, a mianowicie forum tutaj są pewne braki, ale widać Twoja determinację i chęć wyrobienia tych 5godzin i postów.

Ja byłbym za okresem probnym na 2 tyg. I zobaczyć czy uda Ci się forum nadrobić.

Pozdrawiam FouX a.k.a UnKnown ?

A więc i ja się wypowiem 

-u@ gdy ja jestem nic nie widzę z twojej strony abyś zgłaszał 

-Amx 6/10 jestem ciekawy czy aby prawidłowo oceniasz swoją znajomość ( @ FouX myślę że w naszych szeregach znajomość Amx nie jest taka słaba jak ci się zdaje) 

-mikro mówisz że masz ale żeby działało to musisz je podpiąć do komputera ?

Ogólnie jestem na NIE 

PS: Dodam od siebie że w naszych szeregach jest odpowiednia ilość administratorów i jak widać dajemy radę więc można by na jakiś czas zamknąć dział z podaniami

Pozdrawiam -_-

Będę się kierował większością w tym przypadku, jak widzisz 2 z 3  adminów wypowiadających się jest na nie czyli to odznacza że niczym specjalnym się nie wykazujesz, jak na razie pokaż nam tu na forum i serwerze że zależy Ci żeby pomóc a może uda Ci się zmienić nasze zdanie, na ten moment odrzucam :)

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.