Jump to content

SKARGA/ODWOŁANIE

flaming
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: flaming -,^

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: CABAN

treść: Otrzymałem dzisiaj bana na 1 godzine pod tytułem "prowakacja". Bana otrzymałem wtedy, kiedy napisałem na czacie "Nie obrażajcie Cabana bo to kobieta" kiedy admin napisał "mikro +16" po wypowiedzi w.w gracza. Nie zdawałem sobie sprawy, że to właśnie Ona jest o administratorem i prawdopodobnie to właśnie ta osoba napisała komunikat. Ja sam 10 minut wczesniej dowiedziałem się, że Caban to kobieta, dlatego też postanowiłem że będę upominał każdego gracza, który pomyli się pisząc do niej "mikro +16" sądząc, że jest to chłopak przed mutacją jednocześnie obrażając ją.

Dosyć śmieszna i zawiła sprawa, jednak nie zgadzam się z oceną mnie, tak samo jak i banem. 

Żaden punkt w regulaminie nie porusza sprawy "prowokacji", jednakże nawet jeśli taki punkt by był - prowokacją to nie było.

Proszę o Unbana, oraz wyrobienie większego dystansu do własnej osoby szanownej administratorki :)

dowody(w przypadku skargi):

Dobrze, odpowiadam:

Na początku powiem, że na prawdę na prawdę nie wiedziałem że jesteś płcią żeńską :D  Całe przeprosiny skierowane do Ciebie są prawdziwe, jestem dżentelmenem który nie ma na celu obrażanie kobiet, a fakt, że ująłem je w humorystycznej otoczce nie znaczy, że nie powinnaś brać ich na serio.

1."

[SVIP] [SILVER IV] CABAN :  jeszcze raz mnie zdenerwujesz to pojdizesz spac <- moja uwaga co do Twojej osoby"

Nie widzę nigdzie w regulaminie punktu "denerwowanie admina". Fakt słabego dystansu do samej siebie zostaw... no właśnie. Dla siebie samej. Nie możesz za to karać ludzi tylko dlatego, że to jest Twoje "widzimisie"

2. Cała reszta rozmowy po punkcie pierwszym chyba nie jest niczym strasznym. Po prostu chciałem dociec odpowiedzi na ten atak na moją osobe. Zapytałem się jak widać co to znaczy "pojde spac" - oczywiscie wiadomo, że chodzi tutaj o bana i ja też o tym wiedziałem, ale chciałem jakiegoś uzasadnienia od Ciebie.

3. Chciałem jeszcze sprostować wypowiedź:

"[SILVER IV] gracz//flaming -,^ :  co z tego ze to jest dziewczyna XDDD"

Bo pewnie będę przez w.w. wypowiedź zlinczowany i przede wszystkim źle zrozumiany. Nie jest to dowód mojego szowinistycznego zachowania, jedynie chciałem się zapytać Ciebie Caban, jak i społeczności czy faktycznie jest to obraza, ze napisze sie "mikro +16" do osoby. W moim światopoglądzie obie płci są równe, dlatego nie widzę różnicy (pod kątem obrazy) jeżeli uwagę co do uzywania mikrofonu napisałbym do chłopaka, który ma po prostu delikaty głos, a do kobiety.

"Prowokuje do myślenia" tylko dlatego, że kompletnie nie zrozumiałem całego zajścia, ponieważ jednak to Ty jako pierwsza mnie zaatakowałaś. Ja tylko chciałem wnieść o przestrzeganie regulaminu, za mój błąd Cię przeprosiłem, ale nie uzasadniony ban to przegięcie.

Caban, nie chce Cię "zrzucić" ze stanowiska administratora, nie chcę Cię w jakikolwiek sposób obrażać, czy prowokować, chcę tylko, abyś przeczytała dokładnie regulamin serwera, oraz nie karała graczy tylko ze względu własnego humoru.

@EDIT:

"[SILVER IV] *DEAD* gracz//flaming -,^ :  jaki artykul mi tego zakazuje

[SVIP] [SILVER IV] *DEAD* CABAN :  JAS

[SVIP] [SILVER IV] *DEAD* CABAN :  ja

[SILVER IV] *DEAD* gracz//flaming -,^ :  rozumiem

[SILVER IV] gracz//flaming -,^ :  to zmienia postac rzeczy
[SILVER IV] gracz//flaming -,^ :  koniec rozmowy"

Poza tym w tym fragmencie rozmowy kiedy zauważyłem, że nasza Kochana Administratorka nie za bardzo wie co robi, sam chciałem zakończyć rozmowę.

Ban się skonczył. Czekam na ewentualne odpowiedzi i mam nadzieje, że coś to wniesie.

Edited by flaming
Zbyt szybkie wstawienie odpowiedzi

Zacznijmy od tego że nie jestes upoważniona osoba do upominania i pisania do kogo kolwiek o tym jak ma sie zachowywać od tego jest Admin i to on upomina a nie Ty ....

kolejna sprawa takie teksty i podteksty zachowaj u siebie i dla siebie bo kolega jej nie jestes .Nie oceniaj jak nie znasz ,na zakonczenie sam sie przyznałes ze prowokujesz do myslenia wiec sam sobie kladziesz kłody pod nogi .Zastanów sie nad soba Ban słuszny a skarge odrzucam .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.