Jump to content

Anty RASH

kll
 Share

Recommended Posts

Kolejna moja propozycja to "anty rash" bardzo skuteczne rozwiązanie. Pamiętam sprzed lat jak dużo takie coś dawało myślę, że powinno to być i u nas. Takie coś na 10sekund dużo da. Dla niewtajemniczonych to coś takiego jak np., brak możliwości szybkiego zaskoczenia przeciwnika na jego respie + brak możliwości strzelania jak np., na dd2 przez bramę. Oczywiście to wszystko po rozgrzewce rozpoczynającej rozgrywkę.

Edited by KeyLogger

19 godzin temu, ukashek napisał:

Jak dla mnie to bez sensu, to jest cod mod a nie jakiś ffa albo team play. 

właśnie ! "COD MOD" a nie " FFA" więc sens jest a przede wszystkim daje to szanse na przygotowanie sie na RASH, który za pare sekund nastąpi.

Edited by KeyLogger

Taka propozycja pojawiła się już wcześniej i została odrzucona, więc i teraz jestem przekonany, że tak będzie. Jako jeden z graczy, który gra tu od samych początków, jestem na nie. Dlaczego?
-Po co wprowadzać takie zmiany, które praktycznie nic nowego nie wnoszą, tylko kłopoty i utrudnienia?
-Ludzie są przyzwyczajeni, że na tym serwerze nie ma zakazu raszu, więc non stop łamany by był regulamin.
-Gram tu praktycznie od początku i wiem, że ludzie sobie chwalą ten brak anty raszu, sam nie wyobrażam sobie gry na tym serwerze po wprowadzeniu takich zmian
-Takie perki, jak duch, przyspieszenie raszera i inne nie miałyby najmniejszego sensu, tak jak klasy np. raszer.
-To tylko dodatkowa niepotrzebna "praca" dla adminów i wyłapywanie raszujących, potem skargi na forum, bo gracz uważa, że nie raszował, a admin, że tak i opiekuni muszą zajmować się jakimiś bzdetami typu rasz.
Takie zmiany wprowadziłyby jedynie zamęt i nic poza tym. 
Myślę, że Tomek nie postradał zmysłów by wprowadzać takie zmiany.

Wyjaśnienie masz wyżej co do punktu pierwszego a co do reszty to może i masz racje, może i nie, to już decyzja czytających. Powiem tylko, że chyba mnie nie zrozumiałeś, chodziło mi o anty rash w sensie niewidoczne ściany których nie można przekroczyć przez pewien okres czasu, więc żaden admin nie jest do tego potrzebny, nikogo nie musi łapać ani banować. Skoro temat był to jednak są ludzie którzy by chcieli ten anty rash. A kto powiedział, że ten anty rash ma być przeciwko perkom ? Toć to perki to jeden z fundamentów dobrej zabawy. I to było by to, masz ducha masz władze i więcej fragów dla Cb.

Edited by KeyLogger

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.