Jump to content

Wywiad z Bombels

Recommended Posts

Witam wszystkich czytelników tego wywiadu. Moim gościem, który odpowiadał na pytanie był opiekun serwera, UBT CS'A 1.6, CS:GO i moderator forum @ Bombels. Zapraszam do czytania i do oceniania/krytykowania wywiadu :).

@ Sleeping Dogs(Osoba przeprowadzająca wywiad)

@ Bombels(Osoba odpowiadająca)

S-Witam Cię Bombels, zacznijmy od tego, że chciałbym ci podziękować, że zgodziłeś się na wywiad. Pierwszym pytaniem, będą informację o Tobie, ile masz lat, jak masz na imię i czym się interesujesz?

B-Część, bardzo dziękuję za zaproszenie do wywiadu. Mam na imię Kacper, w styczniu skończyłem 19 lat. Interesuje się sportem głównie piłką nożną oraz siatkówką.

S-Ooo, piłką nożna powiedz coś więcej o tym zainteresowaniu, grasz w jakimś klubie czy raczej z kolegami dla zabawy, kto Cię zachęcił do tego sportu i ile lat się tym już interesujesz?

B-Piłką nożną interesuje się od małego, zawsze jak była okazja to się oglądało w telewizji czy też grało się z kolegami na boisku. W klubie zacząłem grać w pierwszej gimnazjum, ale moja gra trwała tylko 2 lata. 

S-Czemu tylko tyle, brak chęci czy jakaś kontuzja?

B-Po prostu drużyna się rozpadła, bo to był zespół juniorski a na grę w seniorach nie miałem szans, ponieważ było kilka osób lepszych ode mnie. :)

S-Jakbyś miał okazję zagrać w jakimś klubie, to w jakim i dlaczego akurat dla tego klubu?

B-Jeśli miałbym okazję to zagrałbym w dwóch klubach, na pewno byłby to Lech Poznań, dlatego że mieszkam w Wielkopolsce i bardzo im kibicuje oraz Liverpool, ponieważ podoba mi się ich gra, którą prezentują.

S-Mnie także podoba się gra Liverpoolu :). Twoim innym zainteresowaniem jest siatkówka, opowiesz coś więcej zainteresowaniu?

B-Poszedłem do jedynego gimnazjum w okolicy, które słynie z osiągnięć siatkarskich. Czy to turnieje rejonowe czy powiatowe to Wilczyn zawsze był najlepszy, dlatego teraz grają w drugiej lidze :) Podczas moje nauki w gimnazjum trzykrotnie zdobyte mistrzostwo rejonowe oraz powiatowe, ale teraz w technikum zdobyte większe osiągnięcie, bo były to ćwierćfinały wojewódzkie.

S-O kurde, gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Napisałeś, że chodzisz do technikum, jaki jest to kierunek i jak on Ci się podoba?

B-Jest to technikum mechaniczne, a dokładnie kierunek operator obrabiarek skrawających CNC. Kierunek nawet spoko czy to zajęcia z programowania czy też sama praktyka na warsztatach.

S-Uuu, o takim kierunku nie słyszałem, opowiesz o nim coś więcej?

B-Kierunek polega na tym, żebyśmy po szkole potrafili obsługiwać tokarki oraz frezarki, a także tworzyć programy na obróbkę jakiś elementów. 

S-Yhym, po ukończeniu technikum, będziesz szedł na jakieś studia, żeby dalej szkolić się w takim zawodzie, czy jednak już pójdziesz pracować?

B-Generalnie ten zawód jest nie opłacalny pod względem zarobków, więc dalsza nauka nie ma sensu. :)

S-Rozumiem, przejdźmy dalej, w jakie gry lubisz sobie pograć?  :) 

B-Oprócz counter strike nie gram w inne gry. :)

S-To może jak jesteśmy w tematyce CS'A, powiedz jak trafiłeś na tą grę? :)

B-Cs'a pokazał mi starszy brat, było to jakieś 10 latem. Najpierw CS 1.6 a potem od 2013 csgo.

S-Z cs'em jest też związana nasza sieć. Jak trafiłeś na 1s2k i co zachęciło Cię do zostania tutaj?

B-Zacząłem grać na serwerze only mirage #2, gdzie postanowiłem, że złoże podanie na admina było to pod koniec lipca i od tego momentu aż do teraz moja "kariera" na tym forum się rozwija. Do pozostanie na tym forum zachęciło mnie to, że atmosfera, która tu panuje jest niezwykła. :)

S-Moderator, Opiekun serwera, UBT CS1.6 i CS:GO, co zachęciło Cię do złożenia podania na te posady?

B-Co do UBT cs:go oraz cs1.6 zachęciło mnie doświadczenie z poprzedniej sieci oraz chęć pomocy. Do złożenie podania na opiekuna serwera zachęciło mnie to, że w jakimś stopniu mógłbym przyczynić się do rozwoju serwera. Posada moderatora? trochę byłem zaskoczony, że zostałem wybrany na to stanowisko uważałem i nadal uważam, że byli lepsi kandydaci ode mnie.

S-Kto według Ciebie zasługuje na awans i dlaczego?

B-Wiesz, co nie chciałbym mówić, kto bardziej zasługuje na awans, bo to jest moje zdanie, każdy ma swoje, ale możesz zobaczyć Sobie na forum, kto jak pracuje i jak wykonuje swoje obowiązki. :) 

S-Jeśli byś miał 3 życzenia, co byś sobie życzył i dlaczego akurat to?

B-Co bym sobie życzył? Przede wszystkim zdrowia (nic mi nie jest), ale nie wiadomo co będzie jutro czy pojutrze. Oprócz zdrowia to nic więcej nie jest mi potrzebne, mam wszystko co jest najważniejsze dla mnie.

S-To co oprócz zdrowia posiadasz najważniejszego?

B-Szczęście, które jest najważniejsze zaraz po zdrowiu. :) Nic więcej nie jest mi potrzebne. 

S-Skąd pomysł na nick "Bombels"?

B-Na młodszego brata w domu mówiliśmy "bombel" i kiedyś grając w cs'a potrzebowałem nicku, więc do "bombel" dodałem s i tak zostało. :P

S-Zbliżamy się do końca wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić?

B-Jeśli jest okazja to chciałbym pozdrowić wszystkie osoby, które przeczytają ten wywiad. :) 

Pozwolenie na wywiad mam od @ Karolcia ;***

Edited by GolompPowietrzny_HZ

Kolego powiem tak wywiad jest krótki i wielka szkoda bo chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o naszym moderatorze @ Bombels.

Druga sprawa z każdego pytania tzn. z każdej odpowiedzi miałeś kolejne pytanie, mogłeś to troszkę bardziej rozwinąć jednak uważam, że jak na pierwszy raz nie jest aż tak źle jak by mogło sie wydawać. Jest trochę błędów widać, że chciałeś szybko dodać temat na forum. Następnym razem rozwijaj pytania, zastanów się najlepiej pod jakim kątem przeprowadzasz wywiad. 

Zanim przeprowadzisz następny wywiad odezwij się do mnie na pw, dam Ci kilka małych rad. Może i nie przeprowadzam wywiadów na tip-top ale swoją wiedzę posiadam i chętnie ją przekaże jeśli będziesz chciał.

Życzę powodzenia i mam nadzieje, że następne wywiady będą o wiele lepsze, ten jest po prostu bardzo skromny i mogłeś wyciągnąć o wiele więcej informacji. 

Pozdro :) 

@Bombelsgratuluję takich sukcesów i osiągnięć. :D

@Sleeping Dogsjak na pierwszy twój wywiad jest całkiem okej, przyjemny dla oka, długość też okej,

ale też dużo do wypracowania jeszcze jest (wszystko przed Tobą), tak jak pisał Daav wyżej. :thumbsup:

Czekam na więcej wywiadów i mam nadzieję, że będą lepsze i efekty będą widoczne gołym okiem. Powodzenia!

Spoiler
21 godzin temu, Sleeping Dogs napisał:

Ooo,

O kurde,

-Uuu,

Yhym

Takie reakcje na wypowiedź są mało profesjonalne. 

Ogólnie całość wywiadu nie najlepiej się prezentuje, lecz wszystko można z biegiem czasu się wyuczyć. Początek dobrze się zapowiadał, lecz wraz z postępem wywiadu traciłam nadzieję, że znajdę w nim coś lepszego i wartego uwagi. Wywiad powinien być przyjemny w prowadzeniu, a następnie w czytaniu go. To luźna, a zarazem profesjonalna rozmowa dwóch osób, dzięki której Ty jak i użytkownicy poznamy jakąś część gwiazdy naszego szalonego dopytywania się. Trzeba będzie szukać innych źródeł do poznania naszego Bombiego :D 

Jako świeżok na zachęte plusik. Niech mniej przyjemne słowo Cię nie zniechęca, a mobilizuje do dalszego działania.  

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.