Jump to content

Administrator serwera.

Litt.
 Share

Recommended Posts

Wymagania:

Aby złożyć podanie musisz posiadać grupę Użytkownik, która jest nadawana automatycznie po 7 dniach od rejestracji.

Minimum 16 lat - +

Granie na serwerze minimum od tygodnia - -

Przegrane 20h na serwerze - Niebawem będzie, zostało już naprawdę niewiele do nabicia.

Mikrofon - +

Doświadczenie związane z modyfikacją Base Builder - +

Kultura osobista - +

Umiejętność zbudowania kampy w czasie budowania - +

Brak bana od minimum tygodnia - Jeden ban o długości 5 minut, natomiast wtedy jeszcze nie znałem do końca regulaminu serwera.

Minimum 20 sensownych postów na forum - +

Znajomość oraz akceptacja regulaminu forum oraz regulaminu admina - +

Nick w grze: Dangerous.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Dangerous/91.224.117.107:27015/

STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): Steam. Podam w prywatnej wiadomości.

Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Moje doświadczenie oceniam przynajmniej na poziom dobry. W głównej mierze na taką przyszłość ma wpływ, iż posiadałem swój serwer o takowym modzie, jak i flagi administracyjne na kilku mniejszych serwerach.

Staż na serwerze: Nie będę obijał w bawełnę, tylko niecałe 4 dni.

Znajomość AMXX(1-10): 6-7/10

Jakie kampy potrafisz zbudować?: Z racji dłuższej przerwy cały czas się uczę, na ten moment próbuje dark'a, małego surfa, hs'a. 

Mikrofon (Tak/Nie): Jak najbardziej.

Dlaczego Ty?: Aplikację kieruję głównie dlatego, że na serwerze prawie praktycznie nie ma admina. Dużo osób w tym czasie potrzebuje pomocy czy to w dobudowaniu bazy, czy usunięciu kilku klocków. Natomiast pomimo mojego małego stażu na serwerze, sądzę że jako admin szybko się zaklimatyzuje i pokaże, że warto jest dać mi szansę się wykazać. Staram się nie łamać regulaminu, choć czasami mi się zdarzy. Podsumowując mój wywód chciałbym wprowadzić pewien porządek na serwerze, szybsze i efektywniejsze działanie na płaszczyźnie admin-gracz. Ze swojej strony mogę obiecać poprawienie aktywności, większe zaangażowanie w życie serwera ze strony forum, tudzież zgłaszaniu użytkowników łamiących regulamin administracji serwera.

Kontakt: Tylko i wyłącznie Steam.

Edited by Litt.

Rozpisałeś się lecz nie spełniasz wymagań 

Pograj jeszcze trochę na serwerze pomagaj graczam tak bardzo jak jest to możliwe 

Mało cię widzę na serwerze a grasz pozatym od niedawna nadrób Czas i według mnie zapraszam za tydzień

@SuperSeriaKa PAM PAM czekam na twoją decyzję.

Jestem na małe tak gra dosyć sporo myślę że mona dać mu szanse każdemu ona się należy 

1 problemem jest niespełnianie wymagań  ale jeśli się dogadasz z upereriaka myślę że to nadrobisz.

+- amxx

+mikro

+wiek nie gra roli tylko dojrzałość moim zdaniem 

Moim zdaniem zbyt krótko grasz, żeby dać Ci szansę. Praktycznie Cię nie znamy, nie wiemy czego się po tobie spodziewać. Znajomość kamp też znikoma. No pośpieszyłeś się. Jeszcze jakbyś był prograczem to co innego. @SuperSeriaKa PAM PAM zanim Cię przyjmie, sprawdzi Cię i będziesz musiał zbudować coś innego niż hs czy nawet dark, a dodatkowo przetrwać na tym całą rundę.

Na chwilę obecną jestem na NIE. Po prostu nie ma powodów, żebym było inaczej

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.