Jump to content

Reset, moja opinia


Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Chciałem napisać parę słów na temat resetów.
-RSy miały być zmienione, podawaliśmy swoje propozycyje, niestety jak były tak grają stare RSy. Po co zakładać temat by ludzie podawali swoje propozycje na RS, jak nie są zmieniane?
-Ludzie podają swoje propozycje, chcą przynajmniej lekkich zmian na serwerze, lecz nie zmienia się nic. 
-Reset za resetem i nic się nie zmienia. W kółko to samo.
-Mapy, podajemy nasze propozycje na mapy, lecz od kilku miesięcy mapy są te same. Miało być eldorado i jak nie było tak nie ma.
-Misje, tak samo. Polecam temu kto je wymyślał pograć trochę na serwie, i wykonać misję 25x rozbrojenie paki jak TT żyje, misja niewykonywalna podczas całej edycji.

Ja rozumiem, że nie chcecie wprowadzać jakichś głębszych zmian, ale przynajmniej byście poczytali co ludzie piszą na forum i dodali od czasu do czasu coś nowego. A nie, że ludzie piszą a każda ich propozycja jest olewana. 
Tyle.
 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co ukrywać, tak po prostu jest.  Jakiś czas mnie nie było... przez ten czas zmiany mogę policzyć na palcach jednej ręki. Powinno tutaj się coś zmienić, i w tych zmianach powinni wypowiedzieć się "weterani" serwera, którzy znają się troszkę na tym co tam się dzieje. Jak dla mnie temat słuszny i warty uwagi. 

Link to comment
Share on other sites

Klasyyyy ! Zmieńcie w końcu coś w klasach bo mówicie że balans jest a chuuu.... jest :) niech taki lekki snajper wyjdzie na komandora czy kogoś innego co będzie ? Nic nie będzie jeden strzał i pada. Ja żeby nim wbić 40 to płakałem i pociłem się żeby to wykonać. Co do misji też ból żal i rozpacz 2 tygodnie misje robiłem i co ? Nie zrobiłem bo się nie da i był res. 201 lvl Po co na co dlaczego ? Skoro i tak nikt tego nie wbije a na 160 ostatni awans jest więc po co wgl do 201 klepać ? To się nudzi. Przypominam że dawałem kilka propozycji klas podobało się ludziom mówili sami i co ? NIC. Następna rzecz , ja wiem że chcecie sobie parę kopiejek zarobić ale przynajmniej na tydzień od startu blokujcie kupowanie przynajmniej exp :) bo ludzie wbijają i cyk 50lvl i co to za atrakcja ? Żadna. Tak Tak tak sam kupilem na inka bo się oburzyłem ale nim nie gram teraz , ponieważ lubię takie klasy co są mało grywalne bo nudzi mnie to jak 3/4 serva ciśnie tym smierdzącym komandorem i klepie na strzala :) Zagrajcie lekkim snajperem to dopiero coś powiecie :) Dajcie w końcu coś co ludziom się spodoba, bo od PONAD ROKU każdy słyszy "pracujemy nad tym" "przemyślimy to" no no tak dłuuuuuugo jakoś to wam zajmuje :) Jak nie chcecie umilić ludziom gry to dajcie sobie siana i zrobcie z tego FFA i będzie spokój nie będzie bugów, nie będzie płaczu że czegoś nie ma, że coś jej za mocne nie będzie niczego :D i lagi wypieracie się tym że tyle jest na tym servie że laguje ;) dajcie spokój .... 

 

P.S. 

Nie banujcie za to że znów się wyżaliłem tak jak kiedyś bo was to zaboli znów ;) tylko weźcie to do siebie bo w końcu nikt nie bedzie tu grał.

Pozdrawiam gorąco z Choroszczy 

Link to comment
Share on other sites

Popieram to co napisał sepa wróciłem na serwer misje są ciężkie, a nowości prawie wcale.. I co do nowej klasy amadeusza. Jest to premka, a bije jak zwykła klasa? Nie tak chyba powinno być. Miałem na niej 40 inteligencji i 70 z umysłu czyli razem 110 a podniosło mi to o 5 obrażeń dmg? Trochę za mało moim zdaniem.. I nie tylko ta klasa ale też różne inne mają błędy..

Link to comment
Share on other sites

Rs nie zostały tylko włączone już są. Propozycję zostały przecież zaakceptowane i zmienione.

Komandos został ulepszony. Miny możesz teraz normalnie stawiać.

Perk weteran został naprawiony.

Hp w klanach naprawione.

Lekko zwiększony exp.

A po drugie nie robiliśmy bardzo dużo zmian bo to zostawiamy na reset przed świętami. Wlecą mapy, rsy,skiny jak i klasa i perki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.