Jump to content

Skarga na Sandraa

TonieJa
 Share

Recommended Posts

Twój nick: To nie Ja

Nick gracza/admina: Sandraa

Opis sytuacji: A więc sytuacja wyglądała tak, że prowadząc w ct dostałem pilny telefon z banku. Więc musiałem odebrać po buncie. W następnej rundzie poszedłem do tt lecz napisałem drogiej Administratorce, że zaraz wróce bo rozmawiam własnie przez telefon, lecz ino się obejrzałem dostałem bana :)  (Rozmowa z Bankiem trwała bodajrze 2-3 minut, w tym czasie nie zrobiłem prawie nic jako tt gdyż odrazu zostałem zabity za niszczenie ucieczki.
Ps. Tam gdzie jest napisane GRACZ - Pisałem na konsoli gdyż Sandraa upiera sie, że jej nie poinformowałem.

IP/SID: -- 

Data i czas zdarzenia: Przed Chwilą

Dowody(ss/demko): 

Bez tytułu.png

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

No cóż mogę powiedzieć, nie widziałam ze pisałeś na u@ ze zaraz wrócisz.

Po rozmowie z innymi adminami faktycznie troszkę za szybko podjęłam decyzję.

z mojej strony mogę tylko przeprosić :)

Edit. 

Na przyszłość do CT wchodzisz na własną odpowiedzialność I na cala mapę. Nie ma ze dzwoni ci telefon i wychodzisz. Nie mieszamy życia prywatnego z grą na serwerze.

Edited by Guest

Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia reszty klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

Tyle na ten temat, mogłeś zostać nawet na afk, zostałbyś za to tylko wyrzucony z serwera, bądź przerzucony do TT. Mimo tego że znasz regulamin, opuściłeś CT. Nie ważne czy były to 2 minuty, czy 3. 

Napisałeś także na u@, że zaraz wrócisz, lecz nie zmienia to faktu że złamałeś regulamin. 

Sandraa postąpiła słusznie.

Skarga nie słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.