Jump to content

Recommended Posts

NIE no takiego kłamstwa to się nie spodziewałem 😂😂😂 
A tak serio to....
Fajnie wyszło Karo 😎 te zadanie domowe 😂😂

Guest

No cześć. Kuba jestem. Ten co się przypie... i dziś też tak będzie. 
Owszem, dowiedziałem się małe co nieco o o @1 hp ,  ale.. 

Ale :
Inni Polacy też się pewnie wstydzą za nasz kraj, za Polaków.  
Za ten tekst masz u mnie w ch*j minus.  Jakim prawem, jakim sądem oznajmiasz, że inni się wstydzą? To raz. 
Dwa. 
Dobrze, nie chcesz nie musisz odpowiadać na takie pytania, jeśli to trudne .   Jeśli ktoś nie chce odpowiedzieć Ci na jakieś pytanie, to zmień je.  Kolejna rzecz. ZAPOMINASZ, by nawet w swoich pytaniach (?! dobrze to nazwałem?)  Wstawić jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego.  Kropka, wykrzyknik, pytajnik? Czytelnik musi się domyślać wszystkiego. 
Trzy. By tekst był w miarę spójny warto zredagować odpowiedzi 1hp( nie czepiam się jego, ale Ciebie). Skoro ma być przejrzyście to zrób to tak, by było czytelnie. Dla wszystkich.
Cztery.  Mało czytelna czcionka.  

Pięć? Dziwne zakończenie. Jakby zabrakło Ci pytań i nagle jebut, przerywamy transmisje. 

Plusik za chęci, a moje słowa weź na zachętę i spróbuj przy kolejnym wywiadzie nie popełniać podobnych błędów. 

Stalker patrzy, Stalker widzi.

Taka troche kupa Ci wyszła z tego wywiadu, albo jakby dwóch wariatów wparowało do pokoju, pogadało i wsypało to łopatą w miejsce do publikacji. 

Owszem powinna być to momentami luźna rozmowa, ale osoba z którą przeprowadzasz wywiad musi to czuć i wiedzieć, nie czekając na większe zaangażowanie z Twojej strony. Fajnie, że interesujesz się zdaniem drugiej osoby, ale musisz cały czas ją "atakować" tymi pytaniami. 

Są też liczne błędy, co już wiesz.

Sam w sobie wywiad jest taki 5/10, a wiem że stać Cię na więcej. Plus dla Was, ale następnym razem ciśniemy, żeby efekt był 10x lepszy @Karolcia ;***.

Błędy nie będę mówił, a bo znajdą się tacy co tu będą cytować każde zdanie/słowo. Dziękuję za wspomnienie i również miłe słowa, a coś tam się dowiedziałem o tobie. Oczywiście plus dla Was! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.