Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Gryygen

Archiwum Gryygen na admina ?

Recommended Posts

Nick: Gryygen

GT : https://www.gametracker.com/player/Gryygen/80.72.40.221:27015/

Mutacja: Tak

Znajomość amxx: 8/10

Dlaczego ty?: Witam, zacznę od przywitania się, gdyż kultura osobista na to wskazuje.
Chciałbym zgłosić się na rekrutację na posadę admina, gdyż uważam, że spełniam wszystkie warunki, a ponadto wyróżniają mnie pozytywne cechy, które idealnie komponują się z owym stanowiskiem.
Mam 19 lat, mieszkam w okolicach Niska Moje zainteresowania są następujące:
MMA boks K1, Mecze piłki nożnej :>
Jeżeli chodzi o doświadczenie w cs'ie, to gram od kilkunastu dobrych lat. Wszystko zaczęło się dawno, gdy w mojej miejscowości istniały kafejki internetowe i można było tam spędzać czas, grając w gry. Właśnie tam po raz pierwszy zagrałem w cs'a.
Grałem na różnych serwerach jako gracz, lecz w niektórych przypadkach miałem okazję być administratorem, np. [CIACH by Roni] bądż "[CIACH by Roni]"
Jestem ogarniętą, doświadczoną osobą. W życiu dążę zawsze do tego by być najlepszym. Mam dobry kontakt z ludźmi. Posiadam spore doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora. Głównie chciałbym zająć się pilnowaniem porządku na serwerze i temperować łamanie regulaminu
Posiadam , gadu gadu,  więc komunikacja ze mną nie jest problemem.
Czas możliwy do poświęcenia na serwerze, jest to około 3 - 4 godziny dziennie w tygodniu, a weekendy zależy.
Moja lektura jest długa, lecz lubię dużo o sobie powiedzieć, tym bardziej jeżeli mam zrobić dobre wrażenie
Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, a w razie pytań proszę pisać na  gadu gadu.

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Przypadkowo , zobaczylem swietne forum i jakos tu zostałem ;) mysle ze na stale.

Czy posiadasz działający mikrofon?: Owszem.

Platforma (STEAM/NON STEAM):NON STEAM / Dawno sprzedany ^^

Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Tak
By Roni,

Teraz tylko zrobiłem ciach za te 2 nazwy, następnym razem nie będę łaskawy...

Cóż mogę powiedzieć 

Da się z Tb pogadać😁 wiesz co to kultura, nigdy nie widziałem żeby ktoś się na CB skarżył. Mikrofon niby jest ale nigdy nie słyszałem ☹️

Przechodząc do sedna sprawy: Popraw GT i złóż wtedy podanie 

Ps: Moim Zdaniem Steam powinien być obowiązkowy przy staraniu się na admina 

Edited by Spizgany Wloczykij

Na chwilę obecną jestem na Nie dlaczego ?

-gt nie powala starasz się o admina a 2 dni już nie grasz ? no nie ładnie 

-steam niby tu wymagana ale myślę że jakbyś się na prawdę starał o to stanowisko to raczej nie było by problemu żebyś miał go na ns ale tak jak wyżej napisałem 2 dni i 0 minut buuu

+micro miałem okazję chyba ze 2x usłyszeć Cię jak mówiłeś 

+/- forum posty masz gorzej z minutkami ale myślę że będziesz miał czas żeby to nadrobić :)

i ostatni nie wiem czemu ale nie chce mi się wierzyć w ten amx 8/10 oczywiście mogę się co do tego mylić ale jakoś nie umiem w to uwierzyć ^^

Tak więc kończąc jestem na razie na Nie pograj z nami jeszcze trochę odzywaj się na tym micro i się udzielaj jakoś ;D spróbuj ponownie za tydzień/dwa myślę że to będzie odpowiedni czas na przekonanie nas do siebie :)

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.