Jump to content
[P]ieczywko13

Archiwum Podanie Pieczyw'ek

Recommended Posts

Twój nick z gry:[P]ieczywko13
Twoje imię:Radek
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):https://steamcommunity.com/profiles/76561197965628820/
Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/[P]ieczywko13/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata z przerwami 
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):średnie 5
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: No ogólnie grałem tak z pół roku 
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:Oczywiście ,że tak 
Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak 
Czy posiadasz mutacje:Tak
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?:Powiedziałbym że średnio ponieważ jak włączam TS3 to wyskakuje mi jakis błąd (ale jak będzie to konieczne to spróbuje go naprawić)
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:To tak powiem szczerze że sam nwm , szukałem ciekawego serwera JB na którym nie jest pusto , i tak o to trafiłem na ten serwer i chciałbym zostać tutaj dłużej 

NA BARDZO DUŻE NIE!

Kultura gracza karygodna, a raczej jej brak, pokazałeś chłopie na co Cie stać, nie widzę Cie na tym stanowisku mimo, że zawsze pragnąłem dać każdemu szanse, ale to cwaniactwo wyjdzie Ci uszami, uwierz ;) 

W pytaniu o Steam raczej chodziło o grę na tą platformę jaką jest CS 1.6, nawet konto nie jest używane ;-; 

Brak kultury tak jak już wyżej wspomniałem.

Brak spełnionych wymagań na forum, a jak się mylę o ile nie było to zmienione to użytkownik z rangą "Świeżak" nie może pisać podań ;d 

Peace. 

Jestem na nie jesteś ostatnia osoba która powinna dostać strażnika/admina

-Kilka dni temu dostałeś bana po czym mnie zwyzywałeś i dostałeś na 1dzień

-brak steam z cs 1.6 

-forum

Nie spełniasz wymagań...

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.