Jump to content

#1 GAZETKA 1S2K.


Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Jest to nasza pierwsza gazetka, która została wykonana przez wszystkich redaktorów naszej sieci (ENIGMATYCZNY, NORSONE, SAMIEC I L3G3NDS V@C@TION, SHELMA, XEREVI).
 

I70kxYu.png

-Dlaczego koszykarzom podaje się wode przed meczem?
-Żeby się lepiej odbijało.  :D
 

Oe9glCP.png

Zacznijmy od poczatku, pewnego dnia Krystian zaproponował, że postawi sieć po wczesniejszym incytendcie jaki pewnie znacie i z pomocą przyszło mu kilka osób, którzy dali mu oparcie i pomoc. Nasze forum powstalo miesiac temu, efekty tego miesiaca sa na wielki plus, a samo podsumowanie możecie zobaczyć w http://1shot2kill.pl...689]TYM TEMACIE
 

zzBB4Nv.png

- dopracowanie forum pod względem estetycznym
- dodanie paru dodatkowych bajerów na forum
- współpraca z jakimś radiem oraz z innym forum gier nie związanym z CS
- postawienie 2 serwera only dd2 (bardziej pod fun niż classic)
- postawienie 3 go:moda only dd2 + css_dust2 z całkowicie nowymi skinami i innymi bajerami
- postawienie JB
- postawienie CODa 201
- postawienie ZM
- postawienie DRa
- postawienie serwerów CS:GO takich jak:
              * COD
              * ARENA
              * FFA /DD2
- dodanie współpracy z reklamą boostującą serwery
- dodanie współpracy ze stroną skinów - będą do nagród konkursów
- parę konkursów do końca wakacji w tym MISS oraz MISTER
 

xx2WOYQ.png

ONLY DD2 #1

 

Nasz number #1, perła w koronie! Serwer cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, jest przez nich chętnie odwiedzany, rano jak i w nocy. Całą dobę trwa na nim bój o fragi, a poziom gry jest naprawdę wysoki! 
 
Dla urozmaicenia rozgrywki dodano kilka bajerów, m.in. asysty, darmowego VIPa, który jest automatycznie przyznawany w godzinach nocnych, czy też medale. Jeśli jesteś mocno skillowym graczem, ten serwer jest wprost stworzony dla Ciebie!
 

DM FUN

 

Na sieci zawitał nowy serwer z modyfikacją Death Match! Został od oddany w opiekę użytkownikowi angrY, któremu mod ten nie jest obcy.
Do niedawna na naszej sieci stał unikatowy serwer Soccer CoD MOD 201 lvl.
Niestety przez liczne błędy, a co za tym idzie - z braku graczy, administracja postanowiła zmienić modyfikacje serwera na FFA ESL MAPS, lecz z marnym skutkiem. Ostatecznie zdecydowano się zrobić serwer Death Match, a na opiekuna wybrano użytkownika angrY, któremu mod ten nie jest obcy. Dlaczego postanowiono zmienić mod właśnie na ten? Odpowiedzi na to pytanie udzielił nam sam właściciel sieci.
 
Krystek: ~ 201 miał parę błędów a czas nas gonił, ponieważ lada moment miała wejść reklama. Z racji iż szkoda było marnować reklamę, serwer szybko przerobiłem na [DM] dlatego, że byłem dogadany z opiekunami i miałem go i tak postawić. Tak po prostu wykorzystałem serwer jaki już miałem.
 

[GO:MOD] #1 FFA

 

Serwer, którego właścicielem jest Krystek, a opiekunem Zimny, który jeszcze do niedawna piastował funkcję admina na tymże serwerze.
Awans na opiekuna zawdzięcza poniekąd Futubie, który niestety musiał zrezygnować z tej funkcji przez brak czasu - ale również dzięki swojej aktywnej grze na serwerze, kulturze i opanowaniu. Co więcej, Zimny został rzucony przez Krystiana na głęboką wodę, ponieważ nigdy wcześniej nie sprawował on tej funkcji. Na szczęście serwer obiecująco prosperuje, miejmy nadzieję, że dobra passa będzie trwać w najlepsze.
 

[GO:MOD] #2 4 MAPS

 

Kolejny GO MOD, prawdziwy unikat! Na serwerze zdobywamy skrzynki, klucze, a także przeróżne rodzaje skórek do broni - zupełnie jak w oryginalnej grze!
Grane są zaledwie 4 mapy, za to o monotonii nie mam absolutnie mowy. Panuje tu arcy radosna atmosfera, dzięki której gracze tak chętnie odiwedzają serwer, a nasi admini są starannie selekconowani przez prawdziwego eksperta - Shelme. To on dobiera ekipę administracji na serwer i do tej pory nie pomylił się wybierając przysłowiowego "nieogara" na posadę admina. Oto krótki "wywiad" z nim:
Enigmatyczny: Jak to się stało, że zostałeś opiekunem?
Shelma: Zostałem opiekunem, ponieważ Krystek zaufał i uwierzył mi, że dam radę sobie z serwerem.
Enigmatyczny: Jak oceniasz pracę swoich adminów?
Shelma: Admini radzą sobie znakomicie i mam nadzieję, że będzie tak dalej.
Enigmatyczny: Masz jakieś plany dotyczące dalszego rozwoju serwera?
Shelma: Planujemy w raz z Krystkiem zmienić skiny na normalny model oraz wykupić kolejną reklamę aby serwer mógł się dalej rozkręcać.
 

COD 401

 

Nie pierwszy i nie ostatni CoD MOD postawiony na sieci, który przyjął się o wiele lepiej niż jego poprzednik. Serwer jest prawdziwym unikatem, który przyciąga graczy jak magnes. Na serwerze znajdują się aż 
 
22 niepowtarzalne klasy, z czego trzy z nich to klasy premium, a dwie - mega premium. Każda klasa posiada zróżnicowane i zbalansowane umiejętności, tak by wybrany gracz znalazł coś dla siebie. Chciałbyś zacząć grę, ale boisz się, że nie uda Ci się nic ugrać z powodu małego poziomu? Nic nie szkodzi, na twoje szczęście w sobotę (30 VII) odbył się reset ranku i lvli! Szanse na ugrywanie rund oraz dostarczeniu każdemu graczowi przyjemności z gry jest możliwe dzięki balansowi poziomów, który dodaje Ci lvl na start w zależności od aktualnie najwyższego poziomu na serwerze. Poza tym można wykonywać misje, czy też założyć swój własny klan lub po prostu dołączyć do już istniejącego, dzięki czemu twoje szanse będą jeszcze większe. Nie czekaj tylko sprawdź sam.
 

SERWER MIXOWY

 

Mamy na sieci serwer mixowy, na którym nasi skillowi gracze urządzają od czasu do czasu szybkie meczyki.
W związku z tym, że mamy ich sporo oraz mamy gdzie ćwiczyć, właściciel serwera; którym jest K1cker, wpadł na pomysł założenia drużyny, która będzie reprezentować sieć. Jeśli czujesz się skillowo mocny, masz szansę dołączyć do elitarnej drużyny 1s2k. ZGŁOŚ SIĘ CZYM PRĘDZEJ
Ponadto, na w/w serwerze trwa turniej ONLY AWP 2/2. Jeśli wraz ze znajomym chciałbyś wziąć w nim udział, koniecznie odwiedź

TEN TEMAT

 

q5OhDfJ.png

Krystek - właściciel sieci, jedna z osób dzięki, której nasza sieć się rozwija i funkcjonuje znakomicie, Krystian za sobą ma 21 lat życia i pochodzi z miejscowości leżącej koło Częstochowy, jest bratem naszego redaktora Xereviego. Krystian się uczy, obecnie jest na 2 roku studiów budownictwa. Duże podziękowania za to, że miałeś odwagę postawić sieć, a tym bardziej, że postawiłeś będąc osobą, która nie pracuje! Szczunek!
 
.GoOsia.- Kobieta o czarnych włosach, która lubi postawić na swoim, ale to jej duży atut. Jest najbardziej docenianym użytkownikiem naszego forum bo obecnie posiada aż sto dwadzieścia sześć punktów reputacji, trochę trudno się dziwić, ale Gosia jest w najlepszej piątce każdej "dziedziny" naszego forum i jako jedyna przebiła dwa tysiące wpisów na sb Gosia pełni funkcję administratora forum i jest prawą ręką Krystiana można rzec, również jest opiekunem serwera dd2, który jest najlepiej grywalny na naszej nowej sieci!
 
LemoN.- nasz forumowy kolega ma na imię Michał i za sobą ma już osiemnaście wiosen, pochodzi z miasta zwanego Częstochowa, Michał jest drugim administratorem naszej sieci, jest ogarnięty i pomocny, a co za tym idzie to to, że pewnie przez to dostał zaufanie u Krystiana na aż tak wysokie stanowisko, ale co ciekawe Michał nie jest w żadnej dziesiątce top użytkowników, ale usprawiedliwieniem jest pewnie sam fakt, że Michał w te wakacje pracuje i nie ma sił, aby spędzać dużo czasu na forum!
 
K1cker- Ma już 24 lata i na imię dano mu Adrian pochodzi z Warszawy gdzie pracuje i mieszka wraz z rodzinką. Jak to mówią prawdziwy chłop śląski, który kara codziennie każdego na serwerze only dd2 na naszej sieci, obecnie u nas ma swój serwer mixowy na którym rozgrywamy mixy i się bawimy. Również jest w UBT gdzie szefem jest Boyz. 
 
TeTe-_-- Ma na imię Kacper, ma 17 lat, pochodzi z Podkarpacia  pełni funkcję moderatora forum, ale nie tylko bo podobnie jak K1cker jest również w UBT, a dodać mogę to, że chyba na naszej sieci nie ma sobie nikogo równego w cs'ie grającego z broni jaką jest AWP.
 

XtMciKG.png

 

Po ostatniej rezygnacji, naszej moderatorki Królowej Głębin - nasz właściciel Krystek postanowił dać szansę innym w wykazaniu się na tym jakże ważnym stanowisku, jakim jest moderator. Rekrutacja została otwarta 18 lipca i zostało już naprawdę bardzo mało czasu, aby spróbować swoich sił w nowym "fachu" - jak dotąd zgłosiły się tylko 3 osoby:
SAMIEC I L3G3NDS V@C@TION  - Szef Redakcji
NorsONE - Członek UB team , redaktor
Engimatyczny- Admin , redaktor
Z całego serca chcielibyśmy zachęcić do dalszego składania podań, jeżeli czujesz się na siłach i spełniasz wymagania, to nie marnuj swojego talentu! 
 
XJOiRB7.png
Jak wiadomo, nasza sieć jest bardzo młoda ma za sobą już cały pełny miesiąc, lecz warto wspomnieć o tym, że jest już nas razem, aż 322 użytkowników. Jak na dobry start to całkiem doby wynik - nie ukrywamy , że chcemy więcej i jeszcze raz więcej. Warto dodać, że naszym najnowszym użytkownikiem jest "KuBiX_THE_MsteR". Wszystkim użytkownikom naszej sieci chcieliśmy z góry podziękować za wkład w rozwoju sieci.
 
BCYuEaX.png
Pierwsze 2 kolejki naszej polskiej Ekstraklasy już za nami! Na szczycie tabeli jest Zagłębie Lublin które w 2 meczach podobnie jak Termalica zdobyły 6 punktów, a już w ten weekend mecz między tymi dwoma zespołami. Warto też wspomnieć że Zagłębie Lublin jest jedynym polskim zespołem które będzie walczyło o Ligę Europejską, a Legia dalej w grze o Ligę Mistrzów. Zaskoczeniem okazała się Arka Gdynia, która w ostatniej kolejce wygrała z Wisłą Kraków aż 3:0, a na swoje zwycięstwo w Ekstraklasie czekała od Lutego 2011 kiedy to po raz ostatni wygrali z wyżej wymienioną Wisłą Kraków. Na ten moment drużyną bez ani 1 punktu jest Górnik Łęczna.
 
W trakcie Euro 2016 wiele się mówiło o transferach polskich piłkarzy. Najgłośniej było o najdroższym polaku w historii czyli o Grzegorzu Krychowiaku który przeszedł z Sevilli do PSG za 35 mln. euro. Nieco ciszej ale również nagłośniony był transfer Glika do Monaco z Torino. Polak został wykupiony za 11 mln. euro. To nie były jedyne transfery które miały miejsce. Wiele ostatnio mówiło się o młodziutkim Bartoszu Drągowskim z Jagielloni Białystok który powinien przejść gdzieś wyżej. Dostrzegła go Włoska seria A, gdzie Drągowski się udał do Florentiny. Klub poinformował również na jednej z konferencji prasowych że kluby jak Juventus czy Chelsea również były zainteresowane Bartoszem lecz bramkarz postanowił zdać maturę a dopiero potem wyruszyć w świat. Z nieoficjalnych źródeł dowidziałem się rzekomym przejściu Macieja Rybusa do Lyonu oraz Bartosza Kapustki do Leicester, a na celowniku Napoili jest nasz czarny konik Euro Arkadiusz Milik który nie chce być wypuszczony z klubu. Miejmy nadzieje że i Arek pójdzie gdzieś wyżej.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Popular Days

Popular Days

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.