Jump to content

Skarga Person


jeeykey
 Share

Recommended Posts

Twój nick: jeeykey#
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: Person
Dokładny czas zdarzenia: 06.06.2018- 22:03

Nick 	speed
SteamID 	STEAM_1:0:2007542159
SteamCommunity ID 	76561201975350046
Adres IP 	Ukryty
Typ Bana 	SteamID
Powód Bana 	Cele mapy / resp do 1:30
Wykonano 	06.06.2018 - 22:03:36
Wygasa 	        06 06 2018 - 22:33:36

Opis sytuacji: Kompletnie nie uzasadnione zbanowanie gracza o nickuu: speed. Rzekomym powodem zbanowania było nie wykonanie celu mapy jakim 
jest opuszczenie respa do czasu 1:30. Jednak wszyscy obecni gracze i w tym Person wiedzą, że tak owa sytuacja nie miała miejsca. Jak więc było?
Admin kilkukrotnie wystukiwał informację o celach mapy, aby przyśpieszyć (tak domniemam) rozgrywkę speed'a z graczem o nicku poloweczka.
Gdy zostało ok. 20 sekund (+-3sec) do końca rundy nagle ni stąd ni z owąd speed dochodzący do paki przy której znajdował się poloweczka
dostał bana na 30 minut, jak widać powyżej. Na pytania graczy skąd admin wziął pomysł na takie rozwiązanie padła odpowiedź od niego samego, 
że nie można całej mapy na kucaku chodzić. 
Przykro mi, że nie posiadam na to dowodu, liczę na wyjaśnienie pewnych kwestii od samego oskarżonego ;)
Link to comment
Share on other sites

Ehhh, no dobra. 

Otóż wyjaśniam wszystkim i każdemu z osobna powód, dla którego gracz o nicku "speed" otrzymał bana na czas 30 minut za "CELE MAPY/RESP 1:30!". Proponuję zainteresowanym, jak i samemu autorowi przyjrzeć się pierwszej części, tj. "CELE MAPY". Gracz "speed" grając klasą "Snajper", która posiada umiejętność "niewidki" notorycznie kampi/przemieszcza się na kucaku w celu uzyskania jak największej ilości fragów/przeżycia rundy i zdobycia dodatkowego expa. Odnosząc się do sytuacji podanej przez autora skargi, to "speed" był już niejednokrotnie upominany przez adminów, większość przymyka na to oko (nie wiem z jakiej racji), ale ja pomimo kilku sytuacji, w których upominałem "speed'a", zdecydowałem się nagrodzić jego podejście do rozgrywki odpowiednim czasem odpoczynku. Mam nadzieję, że nie zmarnował go i przemyślał sobie, że grając w ten sposób zakłóca grę innym.

Link to comment
Share on other sites

Cytat
  • Drużyna która wykonuje cele mapy ma nakaz opuszczenia "spawnu" do 1:30. Obydwie drużyny muszą pamiętać że ich głównymi celami są podkładanie/rozbrajanie bomby bądź pilnowanie/ratowanie zakładników -> Ostrzeżenie, Kick, Ban na 30m - 5h

Nie bylem swiadkiem zdarzenia ale sam wiem jak Speed potrafi przeciagac rundy. Mimo wszystko dostal najnizszy wymiar kary.
Rowniez skladanie skargi przez Ciebie @jeeykey a nie przez samego "pokrzywdzonego" jest conajmniej dziwne...Dlaczego majac 30 minut nie zrobil tego sam?
Pochwalam Person to,ze jako jeden z nielicznych adminow znasz regulamin poniewaz wiekszosc adminow za najnizszy wymiar kary banicji czasowej uzywa 5 (nieregulaminowych) minut.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj zgodzę się z Kolegami z Administracji. Akurat byłem wtedy na serwerze. Sam już miałem wybranego bana na "speed'a" ale Person mnie wyprzedził :D Ale wracając do sytuacji. Gramy 5vs5, duże mapy, 2 minuty runda. Dlaczego inni gracze potrafią wykonać cele mapy w tym przypadku mówię o bombie, w 30sekund do minuty? Tutaj ewidentnie było zbieranie jak największej ilości fragów! Skarga zbędna, ban słuszny :)

 

PS. Jeżeli nie masz dowodu to proszę bardzo - http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1806062204-de_dust2_2006-1528315440-1528316700.zip.

Link do demka z tej mapy. Wystarczy poszukać :/

 

Pozdrawiam VV.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.