Jump to content

Pochwała na Admina *Wolf*


THOR 1920
 Share

Recommended Posts

Twój nick:THOR 19R20

Nick osoby której chcesz napisać pochwałę: *Wolf*

Powód:Fakt faktem - znam tego admina już dosyć długo i możliwe że jestem mało obiektywny, jednak dzisiejsza sytuacja której byłem świadkiem skłoniła mnie do napisania tej skargi, ops... tym razem wyjątkowo pochwały :D Otóż widziałem jak gracze prowokowali go, oficjalnie twierdzili że nic nie robi a nawet że nie zna regulaminu, nie były to dwa zdania, czy jakieś wyrywki, trwało to od strony jednego z graczy całe dwie mapy, już po pierwszej krytyce od strony gracza byłem pewien że zaraz otrzyma bana "bo jak tak można podważać zdanie Admina" do czego przyzwyczajono mnie na tym serwerze, jednak nie, Wolf wykazał się wręcz stalowymi nerwami i jedynie wytłumaczył graczowi (mimo iż nie musiał) czym kieruje swoje działania np: nie banuję ponieważ nie było mnie na tej mapie.
Na koniec chcę tylko dodać iż wiem, że my - gracze, bywamy nieznośni ponieważ tak jak i Admini, mamy swoje granice i potrafimy nadepnąć na odcisk, oczekując że Admin będzie na nasze polecenie (sam teraz widzę ile razy musiałem być dla kogoś wrzodem na tyłku :) ) jednak obserwując to z boku i stoicki spokój Wolfa, po raz pierwszy od dawna wróciła mi wiara w ten serwer :) OBY TAK DALEJ i trzymam kciuki aby każdy był tak wyrozumiały wobec nas graczy, i życzę wam Adminom abyśmy nie byli tak wredni i nieznośni :)

Dowód:Dowodów niestety nie mam, jednak ktokolwiek chce może przejrzeć demko z godzin 15:30 do 17:00 jakoś w tym czasie odgrywała się akcja.

Link to comment
Share on other sites

POTWIERDZAM

Wolf doskonale się spisuje jako admin , jeśli jakiś gracz coś nie tak zrobi upomni go raz , drugi , trzeci.. Chyba że już nie ma siły upominać to wtedy banuje. Myślę że otrzyma jeszcze nie jedną pochwałę , mimo  admina jest dalej  taki jaki był za czasów gracza ; miły , pomocny wesoły , a nie jak reszta adminów była miła pomocna a jak już dostali admina myślą że wszystko mogą. Tak trzymaj WOLF :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.