Jump to content

Skarga na Tauware

Pikachuu
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym złożyć skargę na Ubteam @Tauware ponieważ już 2 raz się że tak brzydko to określę się do mnie czepia gdy siedzę sobie z kolega na teamspeak widzę że mam jakąś wiadomość na teamspeaku i widze od tauware na początku nie wiedziałem kto to jest pisze do mnie mniej więcej takie coś (Niestety nie mam screenow) Ej czemu dałeś bana typowi za cheaty na 1week potem mu piszę że się pomyliłem bo nie widziałem opcji ban na perm i dałem przypadkowo na 1week dalej piszę mu do mnie a ty jesteś jakiś właściciel że mnie się oto pytasz a on napisał  że jest z ubteamu ja tam do niego pisze no sorry nie widziałem perma a on to ma się już więcej nie powtórzyć jakby chciał mi na 2 raz wlepić degrada ale nie może

2. dostałem informacje od administracji że się znowu do mnie czepia jak typek obrażał mnie serwer i ciągle mówił że chce bana na 3 lata to mu dałem a tauware dokładnie nwm co pisał ale wiem że się czepiał o to 

Edited by Pikachuu

Może ja się wypowiem jako Opiekun Serwera. Tauware napisał do mnie i Ophisa, ponieważ nasz admin @Pikachuu wlepił bana osobie, która natrętnie upominała się o bana na trzy lata, prosił, to dostał. Razem z @Ophis byliśmy dość zaskoczeni wiadomością na PW, że Tauware nadaje jakieś ostrzeżenia naszemu adminowi, bodajże napisał coś w stylu "to jego pierwsze i ostatnie ostrzeżenie". Rozmowę tę mogę udostępnić ja lub @Ophis na PW administracji. Później już tylko słyszałem o pisaniu do admina na ts z jakimiś problemami. Myślę, że UBT nie powinno wtrącać się w nasz serwer, grozić adminowi degradacją i zająć się swoim działem, bo póki co opiekę nad Only Mirage #2 sprawuję ja, @Ophis oraz pomaga nam w tym Czapnik. Nikt poza tymi osobami i Erwinem nie powinien przysłowiowo "wpierdzielać się pomiędzy wódkę a zakąskę". Ja mam w tej sprawie tyle do powiedzenia.

Zacznijmy drogi koleżko od tego, że wlepiasz typkowi bana za cheaty na tydzień. Napisałem do Ciebie na tsie bo chciałem to z Tobą wyjaśnić. Obgadaliśmy temat, zmieniłem na perma w bansie. Napisałem żebyś zwracał na to uwagę, ale z tego co teraz widzę wziąłeś to za bardzo do siebie XD

A więc tak @`Lu'Ganthu piszesz wyżej że grożę degradacją admina, to możesz nawet teraz udostępnić wiadomość w której grożę adminowi degradem. Bo Ja w tej wiadomości nie widzę niczego związanego co może o tym świadczyć. Fakt faktem, napisałem że to jego "pierwsze i ostatnie" ostrzeżenie, ponieważ przeglądając bansa któryś raz natknąłem się na bany Twojego admina. Nie był to jego pierwszy błąd, wcześniej to zlewałem ale patrząc na kolejne błędy postanowiłem zareagować. 

Mam swój dział, to prawda. Ale sprawdzić bansa też mogę, mimo tego że nie muszę tego robić. Więc chyba mogę zareagować jeżeli coś w bansie nie gra, racja?

A co do ostrzeżenia, to nie mam tu nic do wniesienia, sam na początku napisałeś że admin zostanie ostrzeżony, ale kiedy pogadałeś z @Ophis stwierdziłeś że się wpierdalam w wasz serwer i nie powinno Mnie interesować co robią wasi admini. 

Ale dobrze, jeżeli wam to przeszkadza że wasz admin rozdaje "lewe" bany to dobrze, więcej poprawiać nie będę bo co Mi tam, przecież to nie należy do Moich zajęć.

Tyle ode Mnie.

51 minut temu, Tauware napisał:

przeglądając bansa któryś raz natknąłem się na bany Twojego admina

To chyba normalne.

48 minut temu, Tauware napisał:

Nie był to jego pierwszy błąd, wcześniej to zlewałem ale patrząc na kolejne błędy postanowiłem zareagować. 

Zgłaszasz do odpowiedniej administracji.

49 minut temu, Tauware napisał:

Więc chyba mogę zareagować jeżeli coś w bansie nie gra, racja?

Racja, zgłaszając to do odpowiedniej administracji.

50 minut temu, Tauware napisał:

przecież to nie należy do Moich zajęć.

Nareszcie coś sensownego.

Ty jako UBT przeglądasz dział i dajesz UB (bynajmniej tak to działało jak jeszcze sam byłem adminem), a takie sprawy zgłaszasz do Opiekuna lub kogoś z wyższej administracji.

Jak zostałem oznaczony to się wypowiem. "Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie" czyli groźba degradacji, nie sądzisz? Co do tych twoich lewych banów. Nwm w czym widzisz problem jak typek który prosił o bana to go dostał.. Co do bana na tydzień każdy ma prawo się pomylić i wtedy Ty wkraczasz i zmieniasz na perma co nie? Mylę się? Moim zdaniem twoje wyjaśnienia są wyssane z palca. 

@Tauware

Co ty mi tu wyjeżdżasz z "Koleżką" Nie jesteśmy kolegami i jak "Napisałem żebyś zwracał na to uwagę" Nic do mnie takiego nie napisałeś ale napisałeś coś miej więcej takiego "Ma się to więcej nie powtórzyć" i wziąłem to na poważnie gdyż jakby odczułem to jako groźbę degradacji więc 

Przepraszam, że sie wypowiem, ale to jest jednym słowem gó**o burza. Skarga   zbędna, każdy admin może się pomylić z daniem bana. 2  temat skargi, to tylko same pogorszenie swojej sytuacji. Jakby kazał Ci ktoś dać bana opiekunowi to też byś dał ? Jesteś adminem Ty masz władzę w dawaniu bana. Trzymaj się regulaminu i dawaj bany na tyle, na ile powinny być. Sam nie czytałem regulaminu, ale myślę, że bana na 3lata raczej nie ma.

Edited by havis
Błąd

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Z tego co wiem @Tauware kontaktował się z opiekunami, lecz z marnym skutkiem bo odpowiedź była bardzo niechlujna. Następnym razem takie sprawy najlepiej kieruj do mnie, a ja na spokojnie ją rozwiążę bo twoje zachowanie @Tauware pozostawia tutaj również wiele do życzenia, zresztą nie tylko twoje. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.