Jump to content

Misja.

insane.
 Share

Recommended Posts

Witam,

Wychodzę z taką propozycją zmiany konkretnie jednej misji mianowicie tej, gdzie trzeba rozbroić pakę 10 razy podczas, gdy żyją przeciwnicy, na np podłożenie paki, gdy żyją przeciwnicy. A dlaczego tak? Żeby zrobić tą misję to albo trzeba się z kimś ugadać albo grać z jakimś botem w nocy bądź nad ranem... Jak tt podłoży pakę to przeważnie jej pilnuje a nie plantuje i ucieka. Zrobienie tej misji w godzinach od południa do wieczora (bo tak większość osób gra) jest praktycznie niemożliwa a jeśli już to może jedną na dzień się jakoś uda. Dużo osób pytałem na serwerze co o niej sądzą i słyszałem tylko "tragedia" itp. Nie ukrywajmy ta misja to jest totalna przesada, mega ciężko ją zrobić. Co więc sądzicie aby zamienić to na 10x podłożyć pakę jak żyją przeciwnicy? Byłoby to adekwatne do aktualnej misji, lecz łatwiejsze.

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Na chwilę obecną, nie planuje w tym resecie zmieniać misji. Przy kolejnym resecie, chcę stworzyć nowe misje ponieważ wiem, że gracze narzekają na misje o której wspomniałeś w swoim temacie oraz chcą czegoś nowego.

Na tą chwilę pozostaje mi życzyć Ci powodzenia z ową misją. ;)

Co do tematu z misjami: mam nadzieję, że dziś uda się stworzyć temat z propozycjami nowych misji i liczę na kreatywność z Waszej strony. 

Na tą chwilę temat zamykam i propozycję odrzucam.

Edited by Wredzioszek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.