Jump to content

Przesadzona misja

OnyX
 Share

Recommended Posts

Tworzę ten post z racji, gdyż uważam, że 3 misja w 2 rozdziale (od 101lvl) jest przesadzona. Mowa tutaj o rozbrojeniu 10 pak, gdy przeciwnicy żyją. 

Jak na ten poziom, to ta misja jest za ciężka by ją sprawnie zrobić. W poprzedniej edycji robiłem ją 2 tygodnie i skończyłem na 4/10. Więc jak to można zrobic? 

Wnioskuje, aby ta misja została zastąpiona inną, albo zmniejszcie ją do rozbrojenia 5 pak, gdy przeciwnicy żyją lub niech będzie tak jak kiedyś było, że przykładowo żyło 4 i wtedy zaliczało 4 rozbrojenia. 

• 3 weeks later...

Popieram całym sobą, gram z przerwą kilkanaście resetów i nigdy nie doszedłem do nawet połowicznego przejścia tej misji, jest zbyt hardkorowa (chyba że dla przyczajek ? ) a jak wiadomo, misje dają monety i EXPa, zatrzymywanie się co miesiąc na jednym i tym samym etapie troszkę wpienia.
Pozdrawiam THOR ?

Propozycja została zaakceptowana!

Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.