Jump to content

Kazi na AdMiNA?!

Kazi59
 Share

Recommended Posts

Nick:Kazi59
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Kazi59/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam: steam (nie gram na steamie w cs'a bo musze czekac na lepszy sprzęt)
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Bylem kiedys adminem na zm
Staż na serwerze:Duży
Znajomość AMXX (1-10):6-7
Mikrofon Tak/Nie:nie
Dlaczego Ty:poniewaz widze ze duzo osob lamie regulamin i nie ma czesto adminow a na tym serwie i chce wam pomagac go rozwijac :)Mysle ze przyda sie wam ktos taki jak ja(czyli osoba ktora prawie ciagle jest na serwie)
Kontakt:GG:65328801

Mysle ze sie dostne :D

20 minut temu, BO$$ napisał:

+gt

+Wiek

- Mikro, skąd mamy wiedzieć, że nie jesteś dzieckiem albo kimś innym xD

- Udzielaj się więcej na forum

W sumie to nw.... Nie znam cię, ponieważ nie gram tak często lecz widzę, że koledzy wyżej są na tak, więc powodzonka :P

Nie znasz go a jesteś  na tak? Oceniasz tylko dlatego bo inni  tak oceniają?  Gratuluję  takiego  myślenia,  

Co do podania na nie. 

- stram 

- brak mikro 

- byłeś adminem kiedyś. .. 

Jestem na nie i to duże nie!!! Gracz jest nie dojrzały emocjonalnie...robił dzisiaj spine Alergonowi o pake,groził że zobaczymy i takie tam:)potem skakał przed minami,na to madnesy itd  Kawałek z konsoli,bo nie chce mi się szukać,ale przed tym pisał że zobaczymy i takie tam pierdoły!

[Czlowiek - 22] Kazi59 :  Chcialem byc kwita z ta paka a ty...                  
[Czlowiek - 22] Kazi59 :  wiec :)
[Czlowiek - 69] Alergon :  Gosciu sam spine zaczales :)
[Czlowiek - 22] Kazi59 :  To po co rzucales?

Na nie,na moje koleś ma 10 lat!

Edited by Marszałek

Jestem na nie !

- wiek + 16 i nagle masz równe 16 

- mikrofonu brak ...

- potrafisz z poziomu consoli zmienić ustawienia serwera ;) chciałbym to zobaczyć :3

- Forum tragedia jeszcze raz tragedia ! Po co wy składacie podanie, jak wy raz na ruski rok na forum zaglądacie .... ( No konto założone pod Adma xdd) zlozyleś 3 lub 4 podania z tego raz wypowiedziałes się pod swoim podaniem xdd to daje nam 5 postów czyli ogólnie to nabiles hmm trzeba użyć wzoru "Pitagorasa" aby obliczyć tak trudne zadanie ! Hmm nie jestem dobry z matmy ale mi wygląda to na 1 sensowny post ??? 

Z czym wy do ludzi .... 

- jeszcze tekst pod swoim podaniem ;)

"Myślę że się dostanę" ... Skąd taka twoja pewność ?? Bo ublagales graczy na serwerze ?? Na początku wszyscy na nie , a tu nagle wszyscy na tak xdd , to że wam powysyla sms-y na pominięcie misji , nie oznacza że pomaga graczom na serwerze xdd i że trzeba mu dać na tak xdd 

Podsumowując : jestem na duże nie ! 

- zerowa aktywność na forum ! 

- brak mikro !

- jesteś zbyt pewny siebie !

- twoje wcześniejsze błędy w podaniach świadczą o tym , że " nie znasz regulaminu " "Forum" a także "Serwera" 

- pchasz się na siłę na posadę Administratora 

- gadałem z @G Shock mówił że ma dużo Administratorów :3 , a także jak ja gram/ grałem to zawsze był Administrator , nie raz graliśmy w 10 i z tego było 6 administratorów xdd , więc nie wiem skąd ty wziąłeś takie informacje xdd ;)

Wszystko w rękach @G Shock (zegarka) ?? zastanów się dokładnie nad swoją decyzją :3 

to tyle z mojej strony :D a teraz idę się uczyć xdd ???

38 minut temu, Ass napisał:

Jestem na nie !

- wiek + 16 i nagle masz równe 16 

- mikrofonu brak ...

- potrafisz z poziomu consoli zmienić ustawienia serwera ;) chciałbym to zobaczyć :3

- Forum tragedia jeszcze raz tragedia ! Po co wy składacie podanie, jak wy raz na ruski rok na forum zaglądacie .... ( No konto założone pod Adma xdd) zlozyleś 3 lub 4 podania z tego raz wypowiedziałes się pod swoim podaniem xdd to daje nam 5 postów czyli ogólnie to nabiles hmm trzeba użyć wzoru "Pitagorasa" aby obliczyć tak trudne zadanie ! Hmm nie jestem dobry z matmy ale mi wygląda to na 1 sensowny post ??? 

Z czym wy do ludzi .... 

- jeszcze tekst pod swoim podaniem ;)

"Myślę że się dostanę" ... Skąd taka twoja pewność ?? Bo ublagales graczy na serwerze ?? Na początku wszyscy na nie , a tu nagle wszyscy na tak xdd , to że wam powysyla sms-y na pominięcie misji , nie oznacza że pomaga graczom na serwerze xdd i że trzeba mu dać na tak xdd 

Podsumowując : jestem na duże nie ! 

- zerowa aktywność na forum ! 

- brak mikro !

- jesteś zbyt pewny siebie !

- twoje wcześniejsze błędy w podaniach świadczą o tym , że " nie znasz regulaminu " "Forum" a także "Serwera" 

- pchasz się na siłę na posadę Administratora 

- gadałem z @G Shock mówił że ma dużo Administratorów :3 , a także jak ja gram/ grałem to zawsze był Administrator , nie raz graliśmy w 10 i z tego było 6 administratorów xdd , więc nie wiem skąd ty wziąłeś takie informacje xdd ;)

Wszystko w rękach @G Shock (zegarka) ?? zastanów się dokładnie nad swoją decyzją :3 

to tyle z mojej strony :D a teraz idę się uczyć xdd ???

Co do administratorów online to się mylisz, w ostatnim czasie bardzo często przy 20 graczach nie ma administratora online. 

Co do Kazi49 to za dużo sie wypowiedzieć nie mogę mało się znamy.
+ aktywność na serwerze

- nie mam pojęcia ile ma lat

+ bywa w godzinach w których nie ma dostępnych administratorów 

- to całe odgrażanie się za czyjeś nieuprzejmości czy rzucenie paki nie świadczy dobrze o przyszłym administratorze

+ Kumaty 
- Steam, mikro
Nie mam tu nic do powiedzenia jako zwykły gracz ale moim skromnym zdaniem, można by mu dać okres próbny a potem prosić wszystkich o ponowne wypowiedzenie się w temacie tego gracza i po rozpatrzeniu wszystkich opini podjąć ostateczną decyzję. 

Każdy kto się stara, zasługuje na szansę. ( Chłopak w jakiś sposób działa na rzecz serwera i chce pomagać więcej )

5 godzin temu, VeracziPL :P napisał:

JESTEM NA NIE :

+GT

+/- Wiek , nie wierzę że masz 16 lat

-Mikro

-Kampisz jako assasin

Kup sobie mikro i dopiero złóż podanko :)

Serio? Kampie jako assasin? xD nie ma cie wogólę na serwerze wiec co ty mozesz o mnie wiedziec :) nie gra to sie nie wypowiadaj 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.