Jump to content

Skarga El Wozniako


January♥M
 Share

Recommended Posts

Twój nick:January 

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:ElWozniako

Opis sytuacji: Ten gracz codziennie gra na pingach w granicy 100-400 dzień w dzień kaltkuje nie da się go trafić bo się teleportuje, poza tym na rate 128k będzie klatkował jeszcze bardziej bo tego rate jak i interpu bo pewnie ma stary już nie ma bo valve zmieniło i gracz bardzo laguje proszę to ogarnąć dziękuje. 

IP/SID gracza (status w konsole):"ELWozniakow" STEAM_1:1:147737863 31:06 105 0 active 128000

Data i czas zdarzenia:Codziennie 

Dowód (ss/demko); https://zapodaj.net/ed5e2fd92da9a.jpg.html  :)    https://zapodaj.net/c9277c45bcab9.jpg.html  :)   https://zapodaj.net/b6604c360f060.jpg.html :) https://zapodaj.net/317d45edfcf9e.jpg.html

 
Edited by edwin2k
Link to comment
Share on other sites

Widzisz robisz SS akurat kiedy mam największy a ping mi skacze i tylko raz od czasu mam duży ping.I to że ostatnie 2 o ile się nie mylę zdjęcia są zrobione w tą samą rundę.

Też ironio losu że ty mnie akurat zgłaszasz, ponieważ sam wyzywasz na serwerze od matek i ojców i wiele osób to może potwierdzić. Pozwole sobie przytoczyć kilka punktów regulaminu.

6. Zabronione jest wyzywanie, kłócenie, prorokowanie, odzywanie się w głupi sposób do innych graczy bądź adminów.

13. Zakaz ciągłego kampienia przez graczy w drużynie tt.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie pobiorę program do nagrywania i cię nagram ;D jak kampisz dzień w dzień bo jesteś nie napisze brzydko i się boisz że stracisz punkty, to również mogą potwierdzić ;D a to że dałeś akurat zdjęcia że mam ping to nie zawsze i to również mogą potwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

@edwin2k Żadnych dowodów nie trzeba bo to 100% serwera i administracji wie, że ciśnie obrażasz i wyzywasz każdego, a o rodzinie nie wspomnę... Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.... Skargę oddałam, bo jeśli ciągle miałby taki ping to z automatu kolega dostałby kicka. A Ty Januray radzę ogarnąć słowa, bo dochodzą mnie ciekawe słuchy, a perm ban się zbliża.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.