Jump to content

Skarga

XDIABLOX
 Share

Recommended Posts

Twój nick: XDIABLOX

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:PuszeK | #YungBoyz

Opis sytuacji: Rozmawiałem z kolegą na serwerze zero wulgarnych słów które by obrażały jakiegokolwiek gracza a tu raptem ban za nadużywanie mikrofony. Ani nie zagluszaly nikomu nie wiem czy za rozmawianie na serwerze można dostać bana dlatego odnośnie tego jest skarga 

IP/ID gracza:176.109.129.135

Data i czas zdarzenia:23.05.2018

Dowód (ss/demko)https://www33.zippyshare.com/v/YH8VJYWq/file.html

Edited by XDIABLOX

Wypowiem się ponieważ byłem również przy tej sytuacji - "Pojęcie Nadużywanie Mikrofonu" za rozmowy nie ma banów - Ale jak ty cały czas nawijasz bez przerwy to myślisz że ludzi to nie denerwuje złożyłeś skargę na bana który trwa 5min zanim @DSK ją rozpatrzy minie dobre 24h. Nie ten admin którego tu napisałaś zbanował cie zobcza pierw w bansie kto cie zbanował, a później pisz skargę. Dałaś nam demko a my co mamy obejrzeć je całe? I co zrobić stwierdzić że było słuszny ban? Jak dla mnie ban był słuszny i nie ma sparwy składać skargę na bana tak krótko trwałego uważam temat do zamknięcia! A i link do bansa masz pole niżej

amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=19006

15 minut temu, XDIABLOX napisał:

Obraza admina powiadasz no to ładnie pani słucha 

Ja i moi koledzy sluchalismy bardzo dokladnie. I do kobiet szacunku zero, 5min ciesz sie. Bo ja mialam dac na 7dni, kolega mnie uprzedził, niestety.

17 minut temu, ola :> napisał:

Ja i moi koledzy sluchalismy bardzo dokladnie. I do kobiet szacunku zero, 5min ciesz sie. Bo ja mialam dac na 7dni, kolega mnie uprzedził, niestety.

Było TAK niestety jak mówi @ola :> eh... brak szacunku do kobiety kolega @Like~This ją uprzedził i poleciałeś na 5min, a wchodząc na serwer automatyczne akceptujesz regulamin więc mogłeś dostać nawet na 7dni. Jak powiedziała Ola ciesz się tym 5minutowym banem i jeszcze nie słuszna skarga na Administratora! @DSK do zamknięcia.

Edited by V1rʊs™

1 godzinę temu, ola :> napisał:

No tak szacunek dla admina musi być to on odwala czarna robotę więc szanujmy się. Skarga nie słuszna. Dał bym Ci muta za nadużywanie. 

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Edited by $uper$eriaKa PAM PAM

8 godzin temu, ola :> napisał:

Ale dziewczyno czy tam kobieto. Skoro słuchałaś uważnie to powiedz dla mnie w której części rozmowy nie miałem dla jakiej kolwiek kobiety szacunku. Co powiedziałem nie tak. Admin również żaden nie został urażony przeze mnie. A złożyłem skargę z tego względu ponieważ w regulaminie nie zauważyłem punktu że może dawać bana za nadużycie mikrofonu. Jest to dla mnie nowe bo na żadnym z serwerów się z tym nie spotkałem a to że z kolegą się śmialiśmy to napewno nie z żadnego admina tylko poprostu z siebie.

2 godziny temu, XDIABLOX napisał:

Ale dziewczyno czy tam kobieto. Skoro słuchałaś uważnie to powiedz dla mnie w której części rozmowy nie miałem dla jakiej kolwiek kobiety szacunku. Co powiedziałem nie tak. Admin również żaden nie został urażony przeze mnie. A złożyłem skargę z tego względu ponieważ w regulaminie nie zauważyłem punktu że może dawać bana za nadużycie mikrofonu. Jest to dla mnie nowe bo na żadnym z serwerów się z tym nie spotkałem a to że z kolegą się śmialiśmy to napewno nie z żadnego admina tylko poprostu z siebie.

W regulaminie serwera pisze jak wół    8. Nadużywanie mikrofonu/micro jest zakazane. Komunikacja głosowa przysługuje Graczom, którzy ukończyli 16 rok życia, bądź przeszły mutację (nie dotyczy Kobiet)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.