Jump to content

Skarga [m3nt0s]


lotn1k
 Share

Recommended Posts

Nick: lotniik;

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: m3nt0s jakoś tak, jak ma inny nick to mnie poprawcie.

Opis sytuacji: Otóż grałem sobie na serwerze w pewnym momencie nie zabiłem typa który stał pól metra odemnie patrząc na net_grapha była to chyba wina serwera bo var mi stale pokazywał same duże wartości czyli te najgorsze (czerwony pasek a powinien być max żółty czasami pomarańczowy) Jak już go nie zabiłem napisałem pod wpływem emocji poniekąd słusznie odpowiadając na pytanie jednego z graczy czemu go nie zabiłem napisałem mu "Serwer jest ro******y i tyle" po czym dostałem kicka wchodząc ponownie powiedziałem tylko dwa słowa prawda boli i dostałem bana nawet nie wiem na ile.

ps. Kolegę admina chyba też poniosła ta chwila emocji bo za co ban ? Gdybym się z nim sprzeczał szarpał to ban słuszny ale tak na prawdę to ban nie powinno być nawet kicka bo skoro admini nas zapewniają że jest dobrze a tak nie jest bo widać jak na załączonym obrazku, zdaję sobie sprawę z tego że pewnie nad tym pracujecie ale każdemu się zdarza ponieść tej chwili złości ale gdybym ja nawet byl agresywny w stosunku do admina nie nic z tych rzeczy odrazu ban i tyle chyba jednak za szybko takie moje zdanie.

IP/SID gracza: steamID32: STEAM_0:0:40761316 , steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198041788360

Data i czas zdarzenia: 13.05.2018 / ok.  13:40

Dowód (ss/demko): Proszę o wyciągnięcie demka z tej sytuacji bo dla mnie ona jest kuriozalna chodzi o serwer i tak zwany var.

 

 

 

 

Pozdrawiam lotn1k

Edited by lotn1k
Bardziej przejrzysty
Link to comment
Share on other sites

A więc tak zacząłeś wyjeżdżać na serwer i go wyzywać także dostałeś kick'a .Kick słuszny :) czemu? obraza serwerowni ( w takim momencie mogę Ci dać bana ). Wszedłeś na serwer powiedziałeś 2 słowa i te 2 słowa za dużo ( oczywiście w strone serwera/administracji ) i dostałeś bana proste . Jeśli Ci się serwer nie podoba to na nim nie graj to raz , a dwa nie wyzywaj serwerowni kiedy ping jest winą twojego internetu . Tyle ode mnie ban słuszny . Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Ban słuszny, obraża administracji to ban maksymalnie na tydzień, ja osobiście się dziwię czy @M3nt0s miał wtedy dobry dzień, że dał Ci bana na 1 dzień, a mógł spokojnie na tydzień :) Skargę oddalam, a ja przyszłość radzę ogarnąć słownictwo, a w razie potrzeby nawet nie włączać mikrofonu bo nikt nie musi słuchać tych wyzwisk, zachowaj do dla siebie i Twojego pokoju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.