Jump to content

Futuba

futuba
 Share

Recommended Posts

Nick: futuba.

Imię: Szymon

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Duuuuzo, juz wakacje mam wiec ze spedzaniem czasu na forum nie ma problemu

Opisz siebię: Mily chlopaczek, jezdzacy na rowerze i lubiacy aktywnie spedzac kazdy dzien. Fan serialow, marvela i papierosow.

Dlaczego akurat Ty?: A no ja, bo Erwin dal znac ze moderator ON i postanowilem zlozyc swoje podanie. Pelnilem juz ta funkcje z awansem na j@, jednak musialem zrezygnowac ze wzgledu na szkole, ale przed tym zostalem udupiony przez ziomka ktory sam gral na cheatach( ups). Od razu mowie ze funkcje moderatora chce pelnic jedynie na forum, nie mam stycznosci z gra od 7 miesiecy i tak zostanie raczej do konca, bo po prostu nie mam na czym grac, a nawet mnie do tego nie ciagnie. Mam dobre kontakty z wiekszoscia forum, kazdy mnie tu zna i nikt nigdy nie narzekal na moja prace jako moderator/j@, no chyba ze Ci ktorzy skonczyli jako przekresleni. W czasach kryzysu zawsze bylem pod reka i rzucalem wlasne sprawy, priorytetem bylo forum i pomoc administracji

Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Jako moderator chce po prostu utrzymywac porzadek, nic wiecej na tej funkcji szczerze nie mozna robic oprocz przegladania forum, nagradzania uzytkownikow lub ich karania

Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Tak pelnilem ja kilkukrotnie

Kontakt: FB/GG/Forum/Steam

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Reasumując:

- W ciągu 3 tygodni otrzymałeś 3 razy ostrzeżenie,

- Posiadasz bana na nasze serwery,

- Jesteś wulgarny, obrażasz, prowokujesz, mówiąc ogólnie łamiesz regulamin,

- Prawie zerowa aktywność w przeciągu miesiąca.

Z wyżej wymienionych powodów podanie zostaje odrzucone.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.