Jump to content

Amelia
 Share

Recommended Posts

Moje imie to Amelia jestem uległa, nie mam własnego zdania, nie potrafię myśleć, w moim towarzystwie zawsze będziesz sprawiał wrażenie inteligentnego i błyskotliwego - w najgorszym wypadku to blask mojej biżuterii będzie Cię oświetlał.. 
zachowuję się jak mała dziewczynka, tupię, krzyczę, płaczę, żądam, pożądam, rządzę? nie, jestem słodka, miła, lukrowana i noszę fajne, krótkie spódniczki.
nie czytam książek, nie wiem kto to gombrowicz, nie chodzę do teatru, nie lubię opery, nie interesuję się polityką, za to oglądam telewizję, mój ulubiony serial to moda na sukces, a szczególnie odcinek 2459, w którym to jakaś ładna pani zostaje żoną jakiegoś ładnego pana, po czym okazuje się, że jest on jej bratem. moje hobby to imprezy i malowanie paznokci. moje życie nie jest jak pudło czekolad, za to jest tak kolorowe jak kolorowe są flakony z lakierem, ułożone w tęczę na półce z podpisem: kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci.
co jeszcze.. jasne, że jestem jaka jestem i przecież się nie zmienię. i w ogóle nie wiem co o sobie napisać, więc jak chcesz wiedzieć, to pytaj, bo kto pyta, nie stoi w niepotrzebnych kolejkach czy jakoś tak.. nie wiem jak szło to przysłowie, nigdy nie byłam dobra z polskiego, w ogóle szkoły nie lubiłam, nie zdobywałam żadnych nagród i nikt mnie nie chwalił za dobre zachowanie. i problemy z ortografią też miewam, jak zapewne już bezbłędnie zauważono. a i generalnie lubię \"cosie\" - z odmianą też u mnie niedobrze. języków obcych nie znam, za to jak wszyscy tu chwalę się znajomością francuskiego, choć po lady marmolade to żadna większa umiejętność jest. co do umiejętności. już wspomniałam, że za wiele nie posiadam, ale za to jestem szalona, zwariowana, spontaniczna, skaczę na łóżku xd, uprawiam hodowle marchewek, gram na nerwach i inne sporty ekstremalne też. 
no i jestem aniołem w ciele diabła czy tam diabłem w ciele anioła - w zależności od panującego trendu. 
poza tym nie sprzeciwiam się mojej naturze. więc ostrzegam lojalnie - mam mózg i nie waham się go używać.  Czy Fajnie czy nie fajnie mam cieżką prace ale co tam ważne że jest pasja ;)
to jak? może teraz ty mi coś o sobie opowiesz ?? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.