Jump to content

Podanie na Admina

Maniak
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Volume.
Link do GameTrackera: [GT]
Mikrofon [TAK/NIE]: Oczywiście
Znajomość AMXX [0-10]: Mam doświadczenie a nawet i spore 8/10
Dlaczego ty?: Ilość adminów nie powala każdy może się do tego nadać i pomóc. Na serwerze jest dużo nie kulturalnych osób czasami trafiają się odpały. Mam duże doświadczenie byłem adminem na wielu sieciach których serwery poszły na dno.
Platforma [STEAM/NONSTEAM]: Tu jest haczyk ponieważ, gram na nonsteam a mam konto steam. Konto steam mi się wyłącza co 5 min i strasznie ścina nie wiem od czego to jest. Pare osób mnie widziało na steam może potwierdzi.
Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?: 110%

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

6 godzin temu, Maniak napisał:

Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?: 110% 

Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów - postów brak, godzin brak, tylko data konta się zgadza, następnie 10 godzin więcej na serwerze niż wymogi to też nie powala, na plus wiek, mikro, na minus steam, ogarnij innego może, przeskanuj kompa, pokombinuj coś, masz forum - napisz w odpowiednim dziale może ktoś pomoże, na ten moment na nie

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.