Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: GLADIATOR MIHEL

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: mefisto 

treść: a wiec, gosc lata na serwerze od niecalych 2 tygodni, chyba mysli ze jest bogiem gry i lata i robi co tylko chce na tym serwerze, przymilil sie do administracji ktora nigdy nie raczy wejsc i poogladac gry owego pana bo uwazaja ze o spoko ziomek to pewnie czysty (od 4dni codzniennie pisze kilkukrotnie na [email protected] i dostaje tylko w odpowiedzi albo czysty albo jestem olewany albo tez mysla ze oo gosc kupil vipa to pewno czysty, taka macie administracje !) kontynuujac smiesznym jest ze gosc biega po mapie i cudem sprawdza tylko te pozycje gdzie ktos kampi, przykladem pewna runda z dd2 raszuje mida bedac tt wchodzi na b nie sprawdza bsa tylko biegnie do trupa i zabija kilku gosci. no szanuje zawodnika ze nie nudzi mu sie takie latanie i psucie gry innym ale coz administratorzy serwera nawet nie potrafia siasc i cierpliwie przez 15 minut poogladac tego co gosc robi. miec kd na poziomie 3.0 przy ponad 6tys killach no istna machina

dowody(w przypadku skargi):

dowod ? pobierzcie sobie dowolna mape z hltv i poogladajcie gre tego pana.

dodaje edit: na mapie dust2 ktora trwa do godz 12. zapytalem admina bum w cheda czy raczy wejsc poogladac zawodnika. odpisal ze sa prowadzone dzialania w tym celu. odparlem to fajna administracja ze do jednego typa od 2 tygodni sie zabiera po czym zaczal grozic mi banem :)))))

Edytowane przez GLADIATOR MIHEL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to ma znaczyć dowolną mapę? Napisz konkretnie lub podaj zbliżony czas (data i godzina). Pisałeś dziś na temat tego pana na [email protected], myślisz, że co zrobiłem? To, co do mnie należy. Materiał dowodowy, który sam zdobyłem, będzie rozpatrywany jak najszybciej (dziś/jutro). A Tobie kolego na przyszłość radzę tak nie spamować na admin say'u bo doigrasz się dłuższego odpoczynku niż 5 minut. Reasumując z Twojej skargi nie można wywnioskować nic, zero dowodów = skarga nie ważna, ale w Tym akurat przypadku sprawa jest w toku. Nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, a tym bardziej nie musimy się tym chwalić na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.