Jump to content

Recommended Posts

Oto co znalazłem na naszym serwie i trzeba naprawić/poprawić:

1.Fala mocy

-nie wiem czy tak ma być, ale fala, gdy posiada ją np. narkoman zatruwa. (na ratsie 1337 ciężko się gra jak ktoś szybko wbije pod respa i zatruwa + zadaje 100 DMGggg)

-z fali nie ma asyst. a jednak 100 DMG zadane przeciwnikowi jest.

2. Mute nie działa. Albo naprawcie, albo usuńcie co odciąży serwer :P

3.Rykoszet

-Podczas wyboru perku z innego (ostatnie życzenie) po kliknięciu w RYKOSZET mi akurat daje WZROK MEDUZY co jest dla mnie bezużyteczne.

-Podczas rykoszetu, gdy ktoś ma perk lub klasę z dodatkowym DMG otrzymujemy te dodatkowe obrażenia. np. z AWP od klasy snajper albo od kogoś z platynkami, a od perku VIPowskiego oczekuje się czegoś więcej :P

4. Żelazne plecy

-niby blokuje co drugi nabój w plecy, lecz gdy z tym grałem nie blokowało mi nic....

5. Zbugowana paka.

-tu nie bd tłumaczył, ale mam pomysł na odciążenie serwera.

de_sunny

de_officesiege

de_fuerza

de_prodigy32

Są to mapy które znalazłem pod komendą z nominacją map, a nie zdarzyło mi się przez ten czas odkąd tu gram aby na nich zagrać :P

Według mnie można je usunąć, co znacznie odciąży serwer i może poprawi bug z paką.

Mam nadzieję, że coś z tego zostanie poprawione, aby nam się lepiej grało :D!

Pozdrawiam

`Bad

Fala mocy jest okej. Rykoszet jest tak specjalnie zrobiony bo jest to wyjątkowo dobry perk, dlatego szansa na trafienie go jest w wiele niższa niż pozostałych + 33% szansy na wylosowanie go z ostatniego życzenia. Plecki działają, kiedyś sam to sprawdzałem przez 2 pełne mapy.
Co do map to się zastanowię lecz mam inny pomysł w głowie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.