Jump to content

ETZ 250

Rumcyk.
 Share

Recommended Posts

15 minut temu, Szajek napisał:

Rumcykowa maszyna, to kiedy zabierasz mnie na podróż? :laie_67:

Niemiecki sprzęt :P , pogoda sie polepszy i możemy jechać :P tylko ty lejesz do baqu :P 

31 minut temu, Szajek napisał:

Rumcykowa maszyna, to kiedy zabierasz mnie na podróż? :laie_67:

Tak teraz na poważnie Mztka służy do Lansu,  to jest lepszy sprzęt :* <3  do zabawy <3<3  tu możemy jechać nawet w bieszczady :D:P<3 

HOONDAAAAA.jpg

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
29 minut temu, Rumcyk. napisał:

Jeden wie co to znaczy <3  phii :P

Stąd gdzie pochodzę akurat etka zawsze była popularna, zresztą na 2 dęba stawała(nie?), u mnie do dziś wyjedziesz i spotkasz od WSK przez właśnie etki z simkiem aż po komarka. :)

9 godzin temu, don Erwin napisał:

Stąd gdzie pochodzę akurat etka zawsze była popularna, zresztą na 2 dęba stawała(nie?), u mnie do dziś wyjedziesz i spotkasz od WSK przez właśnie etki z simkiem aż po komarka. :)

Oj tak , od dołu malutki mół jak wejdzie po wyżej 3.5 tys. Obrotów jest Potencjał w tym motorku <3  , Jak na tamte czasy to było coś teraz za przeproszeniem "gówniarze" , możne inaczej młodsze pokolenie nie ma pojęcia co to stary dobry sprzęt , teraz te Skuterki tak zwane w moim przypadku "kible"  to jest coś :P w ich oczach :D , Pozdrawiam 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
1 minutę temu, Rumcyk. napisał:

Oj tak , od dołu malutki mół jak wejdzie po wyżej 3.5 tys. Obrotów jest Potencjał w tym motorku <3  , Jak na tamte czasy to było coś teraz za przeproszeniem "gówniarze" , możne inaczej młodsze pokolenie nie ma pojęcia co to stary dobry sprzęt , teraz te Skuterki tak zwane w moim przypadku "kible"  to jest coś :P w ich oczach :D , Pozdrawiam 

Dokładnie :)

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.