Jump to content

Skarga na _Scrapi_[t]

coruption
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Coruption

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:  _Scrapi_[t]

Dokładny czas zdarzenia: 3:05

IP/STEAM_ID:  STEAM_1:0:1613057868

Opis sytuacji:  3 mapy wstecz dostałem upomnienie dostosowałem się i nie wchodziłem na tekstury, scrapiego wtedy nie było upomniał mnie gracz, scrapi wszedł była mapa cs_wiocha pilnowałem się żeby nie wejsc na tekstury i bach dostałem bana na 1h,  interesujące jest też to, że akurat ja dostałem na 1h, a inny gracz, który wbił na tekstury mape wstecz dostał tylko na 30min, nie chcę być upierdliwy ale tak się nie robi, jestem na 10000000000% pewny, że akurat na wtedy nie wbiłem na txt hutsz

Dowód (demko/ss): 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'Tekstury / Teksturies'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1613057868'
[AMXBans] Your IP: '83.20.169.16'
[AMXBans] ========================================

Edited by coruption

Mysle,że jest to spowodowane tym że,jakiś gracz napisał do Admina,że łamiesz regulamin poczym dany admin wszedł na serwer wiedzac,że cię upominał zastosował bardziej rygorystyczny termin bana . Myśle,że skarga jest nie słuszna byłem w tym momencie na serwerze i kilku krotnie lamales regulamin ;) Pozdrawiam DeXoNe ;))

14 godzin temu, coruption napisał:

Czytaj ze zrozumieniem admin mnie nie upomnial tylko jakis przypadkowy gracz, i moze wypowie sie sam scrapi jak to wygladalo z jego strony, chce poprostu wszystko wyjasnic, a nie uprzykrzac zycie komus z administracji.

Ze tak sie wtrace ale powiedz po co na tetekstury wchodzisz? To czy admin czy gracz Cie upomina to nie ma wielkiego znaczenia masz tam nie wchodzic bo jest zakazane. To, ze wy sobie z tego kompletnie nic nie robicie i tam skaczecie jak malpy jakies to pretensje tylko do siebie. To tak samo jak z parkowaniem, zle zaparkujesz i przechodni zwroci Ci uwage to powinienes przeparkowac, a nie jeszcze miec pretensje. Nie przeparkowales to ktos zadzwonil po policje i stad ten mandat, proste.

W dniu 7.01.2018 o 03:19, coruption napisał:

Twój nick: Coruption

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:  _Scrapi_[t]

Dokładny czas zdarzenia: 3:05

IP/STEAM_ID:  STEAM_1:0:1613057868

Opis sytuacji:  3 mapy wstecz dostałem upomnienie dostosowałem się i nie wchodziłem na tekstury, scrapiego wtedy nie było upomniał mnie gracz, scrapi wszedł była mapa cs_wiocha pilnowałem się żeby nie wejsc na tekstury i bach dostałem bana na 1h,  interesujące jest też to, że akurat ja dostałem na 1h, a inny gracz, który wbił na tekstury mape wstecz dostał tylko na 30min, nie chcę być upierdliwy ale tak się nie robi, jestem na 10000000000% pewny, że akurat na wtedy nie wbiłem na txt hutsz

Dowód (demko/ss): 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'Tekstury / Teksturies'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1613057868'
[AMXBans] Your IP: '83.20.169.16'
[AMXBans] ========================================

Witam pozwól że ja się wypowiem ;) Aktualnie jestem u kobiety :) I ona również gra na tym serwerze ;) i tej nocy czy też tego wieczoru grała :) Bodajże była to mapa cs_wiocha ? jak się nie mylę mogę nie pamiętać :) Upomniała cię ona 3 krotnie że latasz po txt i też dodała że napisze do admina :) Jak wszedłem Na serwer Widziałem że siedzisz na dachu :) Nie Dostosowałeś się do ostrzeżenia który ci gracz nadał bo miał takie prawo :) Za to też dostałeś bana. Być może przez misklick nacisnąłem na 1 h :) Jeśli tak to wybacz zazwyczaj daje na 30min :) Ale nie pamiętam bo po tej sytuacji grubą impreze miałem :) także tamtego dnia za dobrze nie kojarzę, nie jest to wytłumaczenie :) Ale to co trzeba było wyszczególniłem ci :P Pozdrawiam co złego to nie ja 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.