Jump to content
Sign in to follow this  
bs3123

Propozycja

Recommended Posts

Witam, mam taką propozycje iż, są tacy gracze, którzy narzekają na bronie przypisane do ich klasy, a więc do rzeczy, moja propozycja dotyczy tego iż można by było zrobić takie coś, że po wyborze klasy którą chcemy grać wyskakiwało by menu z broniami którymi chcemy grać, i każdy by był zadowolony swoim wyborem ;p myślę, że to dobry pomysł a przede wszystkim unikatowy pomysł bo jeszcze się nigdy z takim czymś nie spotkałem :D oczywiście pod komendą /gun by było można, zmieniać bronie jeżeli nam się znudzi gra AK47 a będziemy chcieli zagrać m4 :D Oczywiście Jeżeli klasa posiada dwie bronie, to dana klasa, może też dwie bronie sobie wybrać, lub jak mamy klasę Zaborca (bodajże on ma Większe DMG + INT Z TMP) to ta klasa by miała to menu do wyboru ale tylko by działało to WIĘKSZE DMG + INT z bronią TMP :D

Co do tej propozycji to tylko do wyboru można byłoby pistolet. Reszta przypisana do klasy.

Po to są bronie przypisane do klas, aby nadać klasą balans. Zgodzę się tutaj z Aztilem, aby dać wybór pistoletu. 

Edited by jauas

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.