Jump to content
Sign in to follow this  
Blackbass

Podanie o admina. Only Mirage

Recommended Posts

Imię: Kamil
Nick z gry: Blackbass
Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak ( serwery Counter Strike Source wiele lat ) 
SteamID: STEAM_1:1:12779341
Link do twojego profilu na GT z danego serwera: https://www.gametracker.com/player/BlackBass/137.74.1.201:27195/
Znajomość SM x/10: 6.5/10 (umknęło, ale to kwestia kilku dni  ) 
Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE): TAK
Dlaczego chcesz dostać admina: Od dłuższego czasu rzadko spotykam znajomych adminów na serwerze, poświęcam teraz sporo czasu na grę w Cs'a , a jak już jestem to zawsze na Waszym serwerze, ludzie mnie znają, problemów nie było jeszcze ze mną.

Zdaję sobie sprawę, że na Forum mnie nie widzieliście i punktu nie spełniam. Jednak serwer jest priorytetem i chcę pomóc przy ogarnięciu go. Chętnie na Ts mogę pomóc przy rożnych sprawach forum/serwera ( student informatyki ... :D ). Pozdrawiam serdecznie

Archi dziękuję za opinie :) Nie było mnie, jak to na studenta padło sylwester nie trwał 1 dzień haha ^ Zapoznałem się z forum, ale szkoda mi czasu by brać udziały w konkursach, poczytałem o ludziach grających przede wszystkim na danym serwerze ( czytaj. Mirage ). Życzę miłego popołudnia mordki B)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Słaba aktywność w tygodniu, przegraj powyżej 360 min, dodatkowo wypowiadasz się w podaniu swoim. 

Zapraszam za tydzień :)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.