Jump to content

Votemute/no flesh

VexuAn
 Share

Recommended Posts

Witam moja propozycja jest taka aby dodac vote mute  ponieważ admin nie robot cały czas nie siedzi na kompie ma swoje życie a małe dzieci no niestety ,rodzice pozwalaja na wszystko :)
Moja prośbą jest aby dodac vote mute 5graczy musi dac glos na osobe ktora ma byc zmutowana na 30 min /1 h..

2 jest to aby dodac no fleshe od swoich tm.    Dlaczego to ponieważ dużo 11latków zaczyna trolować fleshami a nikt tego nie lubi admini maja pewnie dość dawania banów i kicków za to wiec no flesh od swoich był by  spoko i na pewno urozmaicił by grę :)

1 godzinę temu, legitsmurf napisał:

jest od tego @u by zgłaszać prosimy tyle razy.

Nie jesteśmy 24/7 na waszę żądania i rozkazy.

Nauczcie się wreszcie to zrozumieć !

Właśnie dlatego napisał taką propozycję żeby dać votemute bo wie że nie możecie cały czas siedzieć na serwerze...

Przeczytaj ze zrozumieniem powyższy post.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Z jednej strony super rzecz, z drugiej wiem jak to się kończy. Skargi i pretensje zmutowaly mnie dzieci bez powodu. 

Przeszkadza wam? Zmutujcie sobie w konsoli ich :)

Poszukam za pluginem od no flasha. 

16 minut temu, VestSmart napisał:

Właśnie dlatego napisał taką propozycję żeby dać votemute bo wie że nie możecie cały czas siedzieć na serwerze...

Przeczytaj ze zrozumieniem powyższy post.

A co ty tu Kubuś robisz? Haha, wracaj do nas! 

Jak dla mnie jest to bezsensowne. Admini są od tego by mutować osoby bez mutacji, do tego każdy może indywidualnie zmutować każdego kto mu nie odpowiada w razie potrzeby. Da to tylko większe zamieszanie i skargi typu: "dzieci mnie zbanowały", "nic nie zrobiłem a dostałem mute" . Jak dla mnie zbędne. Pozdrawiam

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Propozycja została zaakceptowana!

Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.