Jump to content

Diego. :)

NormiQ
 Share

Recommended Posts

Twój nick: NormiQ

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Pani Diego? :) trochę męskie to imię. 

Opis sytuacji: Więc zacznijmy od początku, strzelałem się na gali, zostało mi trochę HP, nasi się nie ruszali z miejsca z czego dwóch było na środku zielone od strony TT, pobiegłem przez respa TT z takiego względu, iż strzelali się na środku z powietrzem (przynajmniej tak to wyglądało), chciałem dobiec do paki i pomóc koledze z teamu. Gdy już wbiegliśmy na B, paka była plantowana, dostałem bana za respa. Nie wolno przechodzić przezz respa czy jak? Nie rozumiem? Zgodnie z regulaminem ->-Zakaz kampienia na respie, resp do 1:30- Taka sytuacja nie miała miejsca, po rozmowie z Panią/Panem adminem badź adminką wyszło na jaw, że jest to stała praktyka, admini nie popatrzą co dany gracz robi, tylko zobaczą go na respie nawet przebiegając całe DD2 w koło w ciągu minuty, i kiedy zostanie minuta do końca mapy gracz dostanie bana za kampienie na respie? Znajoma również miała taką sytuację. 5 min to 5 min. Albo admini są nie tego, nie znają sytuacji a podejmują decyzje, co to jest jakaś gra w statki? Może trafie jednak winnego? Chyba nie tak to działa. Albo zrobicie jakieś zebranie i zrobicie coś z tym, żeby obserwować gracza i patrzyć jak gra żeby nie było takich sytuacji.

07:38 - NormiQ: a za to bana nie ma z tego co mi wiadomo ;)

07:39 - Diego: ja tego nie widze. gram i sprawdzam graczy, jesli ktos jest na respie,to jest na respie

07:39 - NormiQ: no dobra

07:39 - NormiQ: a obserwujesz od poczatku do konca?

07:39 - Diego: czytaj wyzej

07:39 - NormiQ: pytam czy obserwujesz od poczatku do konca

07:39 - NormiQ: nie znasz sytuacji a banujesz

07:39 - NormiQ: co to za logika?

07:40 - Diego: posluchaj ŻADEN admin nie siedzi cala runde i nie patrzy na jednego gracza

07:40 - Diego: nie chce byc niegrzeczna

07:40 - Diego: ale nie wiem czego nie rozumies

07:40 - Diego: z
A o to jak działają wasi administratorzy tego serwera jak Pani admin wspomniała :)

IP/ID gracza:  Kto nadawał flagi to ten sprawdzi. :) Nie wyczaruję tego. 

Data i czas zdarzenia: 8:30, około

Dowód (ss/demko): http://f1.hltv.org.pl/srv39334/HLTV-1801010827-de_dust2.dem.zip

A po co ten temat skoro to tylko 5 minut? Po to a by uchronić inne osoby przed tym samym losem. Admin nie widzi całej sytuacji a podejmuje decyzje. Tak to nie działa, niestety. 

Diego, to jest odpowiedź na pytanie dlaczego tak to wyolbrzymiam. :)

Był już temat respa wałkowany, admin ma za zadanie ocenić czy gracz tylko przechodzi przez respa czy kampi. Z tego co jest tu przedstawione Diego spojrzała w środku rundy na Normiq, był na respie i ban. " Żaden admin  nie siedzi całą rundę i nie patrzy na jednego gracza" - serio?  Myślę, że większość adminów gdy chcę kogoś sprawdzić kilka rund śłedzi jednego gracza. Według mnie jeżeli od początku nie znasz sytuacji nie obserwowałaś akcji to taki ban był niepotrzebny. W ostatnim czasie zauważyłem, że idziemy w stronę ilości a nie rozwagi.

Sam też tak robię, jak @Senduniawspomniała.Jeżeli zobaczę gracza z TT na respie po 1:30, czy to przechodzącego, czy stojącego, bo Ja tego nie wiem w danym momencie (jeżeli padnę) to go usuwam z tego respa, bądź daje upomnienie.Jeszcze nie widziałem takiego admina @Hanni u nas na serwerze, który obserwuje gracza kilka rund czy kampi, czy też nie.A jeżeli dostaniesz zgłoszenie od gracza, ze ktos kampi, nie widząc tej osoby na respie, to też dajesz bana? Bo ja wielokrotnie widziałem, że jest zgłoszenie i nikt się nie ruszy na specta, tylko daje kicka bądź bana.Także jeżeli chodzi o tę sytuację, to skarga na każdego admina, a nie tylko na nią.Tyle z mojej strony.Zostawiam komuś z wyższej do rozpatrzenia.

Edited by Pysiek :v

W przypadku gdy ktoś zgłasza też bezsensownym posunięciem jest dawać od razu bana, sam musisz to zobaczyć a nie wierzyć komuś na słowo. Dlatego również bez sensu jest karać kogoś gdzie nie wiesz czy masz do końca przekonanie, że ta osoba zasłużyła na bana. Mówisz Pysiek, że nie widziałeś admina, który obserwuje gracza czy kampi, a skąd wiesz na co admini patrzą gdy wchodzą na spec, przecież nikt się nie spowiada z tego co robi na spec. 

Edited by Hanni

Czekajcie, to jest temat do pisania tego co myślimy o użytkownikach czy skarga na admina? Chyba się Wam już do końca mózgi poprzestawiały z tego co widze.

Admin nie widzi, nie zna sytuacji - nie banuje. Tak samo jest z pisaniem. Napisze do admina na [email protected] "e we zbanuj GramNaFishBocie bo ma aima" to go zbanuje? No jak tak robicie, to pogratulować. Admin ma za zadanie siedzieć nawet 5 rund patrząc na gracza który jest podejrzany, zgłoszony, a nie od razu banuje bo statystyki się zgadzać muszą. Jak byłem opiekunem to połowa z Was pisała mi "popatrz ile ja mam banów na koncie a ile Krzeslaw, on nic nie robi i jest adminem, zrob cos z tym" ale Wy wiedzieliście lepiej. Hanni dobrze to ujął, obecnie idziecie w strone ilości banów a nie jakości bycia dobrym adminem.

@doNPatrizio. składasz podanie na OS serwera i tak się odnosisz do adminów z którymi pracujesz? No gratuluje Twojego rozsądku.

1 hour ago, doNPatrizio. said:

@Pysiek :v akurat tutaj się nie wypowiedziałem.

Wypowiedziałeś się tylko post został ukryty. ;)

Jak macie do siebie jakiś problem to idźcie się wyjaśnić na rozmowie prywatnej i nie róbcie tzw. kupy gów.. z tego tematu, zalecam jego zamknięcie i aby Krystian go rozpatrzył lecz jak postąpi administracja to już ich sprawa.

@Lelouch, @don Erwin

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.