Jump to content

Definitywne przywitanie.

Guest
 Share

Recommended Posts

Witajcie wypadało by się w końcu rozpisać. Witałem się z wami już na starym koncie, ale(nie wiem dlaczego)zostało usunięte. Być może ktoś kojarzy AKU, jestem z dawnej serwerowni(nieważne jakiej, bo chyba tej nazwy nie można już używać). Udzielałem się tam, poznałem wielu naprawdę spoko ludzi i nawet posiadałem admina na 201. Po tym jak słuch zaginął po mojej ukochanej sieci trafiłem na 1s2k.pl i po chwili namysłu ogarnąłem że są tam wszyscy których znam. Postanowiłem że zostanę tam na jak najdłużej i będę wierny, ale mój komputer zniszczył się, po za tym miałem bardzo mało czasu żeby śledzić sieć chociażby z telefonu. Po jakimś roku  wróciłem, trochę podrosłem i zmieniłem poglądy(więc chyba nie jestem już tylko piskliwym gimbuskiem) . Kończąc tą dziwną historię chciałbym się przedstawić. Mam na imię Miłosz, mam 16 lat, uczęszczam do technikum o profilu informatycznym i pochodzę z Pyrlandii, czyt. z Wielkopolski. Moje zainteresowania to esport, piłka nożna, muzyka, gotowanie i grafika. Chciałem pozdrowić osoby które zapamiętałem dość dobrze z czasów wcześniejszej sieci, być może niektórzy z nich zmienili nicki lub nie grają zbyt często(albo w ogóle). Pozdrawiam Barburka, Śnieżka, Lolcię, Shokena, Youzuu, Blue, Kozę, Lady, Questiona, Alufarta, Kenego ,Krystka, Kikę i oczywiście Jessiego, czy jak kto woli Shocka(gra naszej dwójki z piskliwymi głosikami najbardziej zapadła mi w pamięć :D). Zapewne każdy z was już mnie nawet nie kojarzy ale cóż. Oczywiście pozdrawiam też całą resztę i mam nadzieję że zapoznamy się i już nigdzie nie zniknę. 

Ps. Szczęśliwego nowego roku :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.