Jump to content

propka

Qmaty~
 Share

Recommended Posts

Siema, proponuje ograniczyc spam na czacie, tzn ukryć info kto rozbił lm'a, a zamiast tego dać np. info w pluginie " Autoresponder " lub jakims podobnym, by raz na jakis czas informował graczy o możliwosci zdobycia expa i ap za rozbicie lm. 2 rzecz to info o lvl up zrobić np. od 20 lvl, lub w ogóle to usunąć. Pomogło by to znacząco adminowi czytać [email protected]

Jestem za dźwiękiem na [email protected], bo bardzo to pomoze adminom podczas gdy jest spam i nikt nie moze miec wymowek, ze nie widzial [email protected] i ze tak sie zdarza . Jestem tez za zmniejszeniem spamu poniewaz nie mozna sie dobrze komunikowac bo podczas bycia humanem ciezko o sprawdzenie konsoli a pozniej sie gubi ta wiadomosc, a wiadomo mikrofonu tez nie mozna naduzywac

Witam :) powiem tak iż spam na say-u nie jest aż tak duży w porównaniu z tym jak jest dużo ludzi na serwerze i każdy się przekrzykuje przez mikrofon to wgl nic nie idzie zrozumieć więc proponował bym najpierw mniej się przekrzykiwać przez mikro lub coś z tym zrobić i potem zająć się say-em bo jeżeli nawet wgra się dzwięk przychodzenia powiadomienia o [email protected] to i tak człowiek nic nie usłyszy jak każdy się kłóci przez mikrofon i się przekrzykuje bo ten bo tamten itd itd serio przeszkadza strasznie w grze jak np 6 osób na raz zacznie konwersacje :) no ale pomysł z tym dzwiękiem nie jest głupi :3

Poszukałem trochę w kompie i znalazłem stary plugin którego gdzieś tam kiedyś używałem, troche inny wygląd hud + dzwięk wiadomości.

Sprawdziłem i raczej plugin sprawny, wrzuciłem w rar'a i powinien śmigać: https://megawrzuta.pl/download/a8444f79e631b7f525118d905a87f729.html

Opiekun może sprawdzić jak to tam chodzi i zobaczyć jak się będzie na serwerze sprawował ;)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.