Jump to content

Pochwała admina Mani.


NFONE #1
 Share

Recommended Posts

Nick osoby dla której jest pochwała : Mani

Data zdarzenia : Po skargach najlepszy admin normalnie :D

Czym sobie zasłużył na pochwałę : Po tym jak były na niego skargi to chłopak sie zmienił. Wypełnia znakomicie swoje obowiązki i widać że bardzo się stara jako admin. Plusów jest bardzo dużo, ale nie chce tutaj zanudzać więc wymienię tylko kilka z nich : 

- Koleżeński

- Sprawiedliwy

- Traktuje wszystkich tak samo, 0 faworyzacji

- Robi giveawaye monety dla graczy 

- Nie banuje bez powodu jak robią to inni admini

- Jest zawsze spokojny, nawet jeśli ktoś go obraża / prowokuje

- Nie jest adminem który wywyższa się nad innymi

 

Myślę że dostał niezły ochrzan od Thomasa bo widać ze chłopak się zmienił na dobre. Oby tak dalej :D 

Link to comment
Share on other sites

Napisała osoba, która ma 3 posty na forum, nie ma za grosz kultury kiedy wchodzi na serwer + obraża innych i albo ucieka albo ma wielkie problemy bo dostała kicka, bądź bana. Ty zawsze masz najwięcej do powiedzenia, nawet wtedy, kiedy nie masz racji, a w 90 % jej nie masz. Z chęcią bym przeprowadził z Tobą jakąś szeroką konwersacje, ale nie jesteś na moim poziomie, abym wdawał się z Tobą w dyskusje, która zawiera więcej niż 3 zdania. 

Link to comment
Share on other sites

Co było kiedyś się nie liczy, ważne jest to co się dzieje teraz. Wszyscy łamiecie regulamin i jak dostaniecie kicka to jest coś w stylu "Masz pr*******e już pisze skarge i masz po adminie". Jak dostajesz kicka to zazwyczaj za obrazę / nie robienie celów mapy. Jak jest sytuacja powiedzmy 1v1 a ty sobie stoisz na respie z awp, to nikt nikt nic nie może zrobić bo król sie obrazi, a jak jakiś random kampi w takiej sytuacji to mówisz przez mikrofon "Admin wyjeb go bo nie robi celów mapy".  Na tym serwie jest syf właśnie przez takich jak ty co nie chcą się zastosować do regulaminu a potem skargi piszą. Fakt, mani jest trochę surowym adminem, ale lepsze to niż żeby miał wszystko w du**e i nic nie robił, prawda ? Mani stara się żeby był porządek na tym serwerze, a wy go jeszcze za to obrażacie od najgorszych bo nie przymyka oka na wasze łamanie regulaminu. 

Edited by NFONE #1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.