Jump to content

Skarga na trzeci

DereQ
 Share

Recommended Posts

Twój nick: DereQ

Nick gracza/admina: trzeci

Czas zdarzenia: 19:30

Ip i steam id gracza/administratora: admin więc nie wiem 

Opis sytuacji: No więc tak gramy rundę zaraził mnie zm i chcę sobie wziąć anti i jestem w kampie po czym przychodzi trzeci jako human i go zarazili po czym mówi  do mnie że dostaje bana za blokowanie kampy.

Dowód (demko/ss): Nie mam 

Podaj miej więcej czas, to znajdę ci ten moment. Ja osobiście widziałam jak zaraziłam trzeciego sojusza z którym kampil. Zabił mnie minami a go zostawił a nawet nie chcial go zarazić. Po czym powiedziałam gdzie ban dla tego gracza. Stwierdził że nie bedzie. Powiedziałam że skargę napiszę to napisał że nie mam forum

http://d1.hltv.org.pl/srv49950/HLTV-1712301910-zm_colores.dem.zip

20:25 - wchodzi do kampy
20:36 - dostaje pake
20:47 - wychodzi z kampy
20:52 - wraca do kampy i blokuje przez kilka sekund a było więcej ludzi niż zombie więc nie mógł wziąć anti. Zaraża mnie gdy wszedłem do kampy przekonany że tam nikogo nie ma. 

Ban słuszny bo blokowałeś wejście do kampy innemu humanowi, gdy ty nie mogłeś wziąć anti(bo było za dużo ludzi)

Szach mat.

4 minuty temu, DereQ napisał:

Nie wiedziałem ze nie mogłem wziąść anti a po za tym cię nie zaraziłem 

No dobra, może nie ty, ale i tak blokowałeś, więc ban się należał.

11 minut temu, Inferno napisał:

Tak samo nie banuje swoich znajomych. Faworyzacja jest. I to okropna. Dużo osób to może potwierdzić. Szkoda że nie wszyscy mają konta na forum 

Po co zakładasz następne multikonto? Twoje fałszywe zdanie nikogo nie obchodzi, już poszło zgłoszenie tam gdzie trzeba. Ps. Jakich znajomych? Nie gadam z nikim na ts i nikogo nie faworyzuję :v

27 minut temu, DereQ napisał:

czy ja tworze multi konta???

Nie chodziło mi o ciebie tylko o zbanowanego kolegę, który wtrąca swoje zdanie nie mające żadnego związku ze skargą

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.