Jump to content

e many
 Share

Recommended Posts

Akurat to nie jest takie głupie, coraz częściej padają te słowa + dodatkowe epitety. Jak dla mnie za samo grożenie może być 30min-3h ale jak ktoś doda od siebie kilka słów za dużo niech odpocznie z 3h-24h. Kultura upada i nie mówię tutaj o pojedynczej "ku*wie" pod wpływem emocji ale całych wiązankach jakie bardzo często lecą.

Bezsens będzie dużo skarg za niesłuszne bany, ponieważ można oznajmić "Będziesz dostawać paki", "Nie wejdziesz do kampy". Skoro jest paka w sklepie to można powiedzieć ze gracz który utrudnia grę nam tak że regulamin tego nie uwzględnia (skacze, nie wpuszcza do kampy), będzie otrzymywać bombe :) Poza tym i tak ktoś dostanie pake tak czy inaczej, ale moim zdaniem lepiej jest kulturalnie poinformować XD Co do komentarzy wyżej jeśli ktoś przeklina czy

20 godzin temu, PieceOfCake napisał:

Akurat to nie jest takie głupie, coraz częściej padają te słowa + dodatkowe epitety. Jak dla mnie za samo grożenie może być 30min-3h ale jak ktoś doda od siebie kilka słów za dużo niech odpocznie z 3h-24h. Kultura upada i nie mówię tutaj o pojedynczej "ku*wie" pod wpływem emocji ale całych wiązankach jakie bardzo często lecą.

Za to należy się ban "kultura" nie wiem co to ma do tego ze ktoś oznajmia ze będziesz miał pake.

1 godzinę temu, i have depression napisał:
22 godziny temu, PieceOfCake napisał:

Za to należy się ban "kultura" nie wiem co to ma do tego ze ktoś oznajmia ze będziesz miał pake.

Dostanie za kulturę na 30min-3h, wróci i dzieję się to samo, najczęściej właśnie w momentach grożenia ludzie piszą/mówią o wiele za dużo, więc dłuższe bany należą im się.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.