Jump to content

Propozycja nowych perkow

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Witam! 

Przychodzę z propozycją nowych perkow. 

Oko ślepca 

Widzi niewidzialnych kosztem celownika. 

Radar telegrafisty 

Widzi wrogów na radarze. (czerwone kropki) 

Lustrzany byt

Posiadając perk masz jedną replikę. Odbija ona 2/1 strzały. Czyli oddaje podwójne obrażenia. 

Święte naboje 

Masz 1/6, że gdy trafisz przeciwnika widzisz go przez 3s przez ścianę. 

Trzęsienie ziemi 

Masz 1/1 szans, że po użyciu do końca rundy celownik wrogów trzęsie się. 

Po użyciu się niszczy. 

Plaga 

Masz 1/1 szans, że po zaatakowaniu przeciwnika z Deagle zginie on natychmiast. (zablokowany na klasach z deagl) 

To nie koniec 

40 minut temu, Freezy! napisał:

Witam! 

Przychodzę z propozycją nowych perkow. 

Oko ślepca 

Widzi niewidzialnych kosztem celownika. 

Radar telegrafisty 

Widzi wrogów na radarze. (czerwone kropki) 

Lustrzany byt

Posiadając perk masz jedną replikę. Odbija ona 2/1 strzały. Czyli oddaje podwójne obrażenia. 

Święte naboje 

Masz 1/6, że gdy trafisz przeciwnika widzisz go przez 3s przez ścianę. 

Trzęsienie ziemi 

Masz 1/1 szans, że po użyciu do końca rundy celownik wrogów trzęsie się. 

Po użyciu się niszczy. 

Plaga 

Masz 1/1 szans, że po zaatakowaniu przeciwnika z Deagle zginie on natychmiast. (zablokowany na klasach z deagl) 

To nie koniec 

Oko ślepca - za dużo jak dla mnie są już 2 perki które widzą niewidzialnych

Radar - spoko ale wątpię, że ktoś będzie go używał oprócz mnie bo ja z chęcią ponieważ często zerkam na radar :D

Lustrzany byt - ten perk jest bardzo fajny i chciałbym go zobaczyć na serwerze

Święte naboje - też fajny perk ale nie lepszy od poprzedniego :D

Trzęsienie ziemi - bardzo fajnie tylko zmieniłbym to, że ekrany wrogów trzęsą się przez np 10s lub 15s bo cała runda to za dużo

Plaga - 1/1 dla mnie za mocne minimum 1/3

Edited by JANUSZ po piwie

to jadymy. Oko ślepca. Eh
Radar? Info od Boga brzmi lepiej i jest to dobry perk przydaje sie na pake hosty i jak ktoś sie skampi a został sam
Lustrzany spoko fajny
Święte naboje? nazwa taka sobie ale pomysł fajny.
Trzęsienie ziemi widziałem podobny perk o nazwie WINO opis: masz 1/? zależności od serwera że po trafienie przeciwnika będzie mu sie trząsł ekram efekt działa przez 5-15 sekund w zależności od serwera. Więc myśle że sie przyda
Plaga? Nie jest zły choć trzeba go troche poprawić. 1/1 z deagla to jak niewidka na kosie. Nazbyt silny. 1/3 też za silny. Wystarczy odrobina inta i 1/3 wchodzi prawie zawsze. Do perku zmiana nazwy albo działania. Proponuje że na początku rundy zabija 3-5 w zależności od inta osób w przeciwnym teamie albo w sumie z graczy na serwerze niszczy sie po uzyciu. I to jest PLAGA nie może być niestety stała bo byłby to spory problem. Ale gdyby dropił jak alfa czy podobne perki o sporej mocy dałbym 3 możliwe użycia a potem sie niszczy

• 2 weeks later...

Co do nowego perku mam pomysł . Perk " Joint" Po użyciu spowalnia przeciwnika na 5 sekund oraz daje mu zmniejszona widoczność odnośnie ustalonego procentu . Na pewno w jakiś stopniu pomoże to nowym graczom w zabiciu graczy z większym lvl od siebie . 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.