Jump to content

many many many podanie

e many
 Share

Recommended Posts

Nick: e many
Link do GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.178:27015/top_players/?query=e+many
Steam/Non Steam: Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198161054665/
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Admin na tym serwerze ponad pół roku temu 
Staż na serwerze: Parę godzin dziennie
Znajomość AMXX (1-10): 10/10
Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego Ty: Dużo gram, ogarniam, czasami powyzywam ale to szczegół, oszustów wyczuwam na kilometr, jestem pomocny i w ogóle to jestem skromny 
Kontakt: 690 373 416 .  

Pamiętam, że jak miał admina w wakacje to nie było na niego skarg i zawsze wywiązywał się z powierzonych mu obowiązków. Jego podanie jest kompletne i spełnia wszystkie wymogi. Czasem jedynym minusem jest kultura. Wiadomo, że nikt nie jest święty i każdemu może się wymsknąć przekleństwo. Jestem pewny, że gdy otrzyma uprawnienia, będzie uważał na to co mówi i w pewnych chwilach będzie potrafił zachować swoje zdanie dla siebie. Jestem na tak.

Edited by Guest

GT jest od 12-13 dni ale mniejsza o nie, chłopak jest ogarnięty, potrafi się zachować, czasem się zdarzy kilka słów za dużo ale jak każdemu to jest gra, dodatkowo często upomina innych by się uspokoili, gdyż mogą wyrwać bana. Spędza dużo czasu na serwerze, ma dobrą opinię wśród graczy i z tego co wiem nie jest konfliktowy. Kolejnym argumentem za jest doświadczenie jaki posiada, był tu adminem, więc nie potrzebuje czasu do tzw. "wprowadzenia" nowej osoby do obowiązków administratora. Jeszcze wiedza o AMX 10/10 no akurat to bym sprawdził bo rzadko kiedy widuje się taką wiedzę ale poza tym jestem na TAK.

Edited by PieceOfCake

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.