Jump to content

skarga

FaRciara.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: FaRciara.

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Pysiek

Opis sytuacji: super ze nawet nie można iść siku bo zaraz kick za respa choć już go opuszczałem ale po co zobaczyć jak lepiej zaraz wywalić, ciekawy gdzie jest tutaj obraza admina hahahha

IP/ID gracza:

STEAM_0:1:35349996

Data i czas zdarzenia: 27.12.2017 20:43

Dowód (ss/demko):

http://scr.hu/60b2/n9ara

http://scr.hu/60b2/f7t51

http://scr.hu/60b2/st8k2

Na moje polecenie wywalil

Robicie syf na serwerze i z kar sobie nic nie robicie klniecie jak powaleni na tym mikro to macie zapowiedzi przed tym ze nie bedzie to juz banow 5-10 min wtedy sie nauczycie.

I Przy okazji proszę się określić bo jak dobrze pamiętam to pod tym nickiem gra Kobieta a nie facet. Czyżby perm się należał?

Dostałeś/Dostałaś ( nie wiem, bo raz grasz ty, a raz chyba twoja dziewczyna na tym koncie ) kicka za siedzenie na respie, gdzie było bodajże 1:24, a następnie bana za obrazę, tak jak jest już pokazane na screenach.Czego ty oczekujesz teraz, bo nie rozumiem? Z czymś się nie zgadzasz? Może mnie nie obraziłeś? "Pojebało cię" to nie obraza? Kultury się naucz przede wszystkim.Nie pierwszy raz są z tobą problemy odnośnie kultury, myślisz, że Ci wszystko wolno? gó**o prawda.

Edited by Pysiek :v

Tylko, że jak nie klne na mikro. To w ogóle mylisz sprawy.

Raz gram ja, a raz mój chłopak. Tylko, że wychodził z respa, a nie spojrzysz dobrze i wyrzucasz. Zapytał się Ciebie, a Ty od razu pokazujesz jaką ma władze. Pamietaj, jesteśmy takimi samymi graczami, tylko że Ty możesz sobie zbanować za byle g*wno, bo Ci coś nie podpasuje.

Ale co się dziwić admin zawsze będzie bronić admina, no ale cóż.

Ciekawe jak Ty byś był w łazience i wrócił do gry to byś sie wyrzucił?

człowieku jakim  cudem można robić chlew stojąc afk?

jakie Ty masz IQ? (jak mogę zapytać, bo zaraz znowu będzie, że Cie obrażam)

Jak kampią na respie to ich nie wywalasz, a jak ktoś stoi afk to od razu i to jeszcze za resp.

Czy w realu jak tak ktoś do Ciebie powie, to też zgrywasz takiego wielkiego pana?

Wiesz nie każdy, by tak postąpił, bo ludzie wiedzą że popełniają błędy i można się pomylić, ale Ty nie potrafisz najwyraźniej odpowiedzieć na coś, tylko co potrafisz to najwyraźniej banować. Mam nadzieję, że opanowałeś już amx w 100%

Piszę to ostatni raz, i mam nadzieję że przeczytasz to ze zrozumieniem.

Stoisz afk admin to widzi wywala Ciebie 1:30 znajdujesz się na respie (masz fajne zdjęcie na forum gdzie jest resp i okolice a gdzie nie) Lecisz nie interesują mnie wytłumaczenia że siku nie siku. Idziesz na specta albo wychodzisz z serwera wracasz wchodzisz grasz, PROSTE I LOGICZNE. A że gadacie już w takiej euforii że nie pamiętacie i nawet nie jesteście tego świadomi to już wasza indywidualna wina i zostajecie Karani "text Pojebało Cię" brak szacunku Ban słuszny zachowanie admina Prawidłowe.

Mam nadzieję że inni admini to czytają brać przykład z chłopaka.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.