Jump to content

Teleporter

`BadGamer
 Share

Recommended Posts

Moja kolejna propozycja, aby dodać do regulaminu, że teleportu można używać po np. 10s po rozpoczęciu rundy.

Dzisiejszy przykład z mapy de_c4 :

Koleś gra teleporterem i ma betonowe ciało. Jest w TT i po średnio 2s jest na naszym respie. Jego 3/4 fragów to zabicia graczy, którzy dopiero co ruszyli "zająć pozycję". Według mnie powinno to być dodane do regulaminu, gdyż gracze na tym cierpią (na tą osobe poleciała ogromna fala hejtów i przekleństw i wjazdów na matkę, za całą sytuację).

od zawsze tak bylo i nikomu to nie przeszkadzalo, nikt nic nie pisal ani slowa. Polecam sie nauczyc grac i sie skonczy placzenie na klasy. Prawie nikt nie ta klasy pare osob.I tak jest bardzo mala szansa na zakceptowanie tej propozycji.

Edited by edis

23 minutes ago, `BadGamer said:

matkę

Mamę*

Na c4 nawet bez teleportu idzie się na resp wroga 2 sekundy, więc bardzo słaby przykład i jest to mapa na której rush nie obowiązuje. Przez tyle czasu nikomu to nie przeszkadzało i nagle to takie zue i straszne? Kogo obchodzi, że poleciała na niego "fala hejtu"? Gdyby zablokować mu możliwość teleportu na 10 sekund, to ta klasa by została bez ratunku na początku rundy, bo teleport jeszcze się od czasu do czasu buguje i nie można go zawsze użyć. 10 sekund i jeżeli tp nie wypali kolejne 20 na odnowienie, więc bez "sęsu" jest ta propozycja blokady czy nawet dodania do regulaminu tego, bo jak nie będzie admina to i tak będą to robić.

Były już takie tematy i nie przeszły, więc ten zapewne też nie przejdzie.

edis, dziękuję za informacje dotycząca mojej gry, ale temat dotyczył klasy teleporter.

Avalanche, racja, mamę* , przepraszam mój błąd.

Widzę że pomysł nie wypali, więc proszę moderatora o zamknięcie tematu, bądź jego usunięcie żeby nie było, że nabijam SB posty.

Co do przykładu to podałem aktualny z dzisiaj. Było tak jeszcze na:

-ratsach (1337 i office)

-dd2

-i wielu innych ale nie mam weny na wymyślanie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.