Jump to content

Podanie ToFFuS

ojdoss
 Share

Recommended Posts

Nick: ToFFuS
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/ToFFuS/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam: Non steam (nie używam steama ale posiadam)
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Byłem już adminem na kilku serwerach nigdy mnie nie wywalili 
Staż na serwerze: Coś koło pół miesiąca
Znajomość AMXX (1-10): 6
Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego Ty: Na serwerze gdy nie ma admina dzieje się po prostu syf, wiem mało godzin, ale umiem ogarnąć serwer wiem co i jak i uwielbiam zombie mody, jestem często, widać to zresztą
bo od piątku mam 1500min + i gdy mam wolne lubię posiedzieć po nocach a co najważniejsze jestem sprawiedliwy 
Kontakt: gg: 33087760
EDIT: Wiem, że na forum krótko jestem ale jak będę w szkole to z pewnoscia nadrobie, obiecuję 

Dalbym taki okres probny

Steam to wielki minus, ale da sie bez niego obejsc. Wiek jak najbardziej na plus, sluchajac go na serwerze mozna wywnioskowac, ze nie klamie.

Amx wyglada OK. Mimo nie dokonca duzej liczby przegranych godzin, widac, ze mu zalezy i stara sie byc zawsze aktywny. Jedyna wieksza wada sa to wulgaryzmy, ktore mu sie zdarzy dosyc czesto powiedziec. Jednak widac, ze po kilku upomnieniach stara sie to ograniczyc do minimum i poki co z kolejnym dniem udaje mu sie to i jest na dobrej drodze.

Jeszcze raz za okresem probnym

1 godzinę temu, Nicoletta napisał:

WIELKIE NIEEE!!!

zaraziłam cie to płakałeś ze mam paki i wyzywałeś. Zaden wzor na administratora. Do tego nie raz slyszałam jak wyzywałes ludzi i zachowanie gimba do tego. Pozdro

Z racji, że nie mogę edytować muszę odpowiedzieć, nikogo nie wyzywam, jeśli słyszałaś wyzwiska typu "menelu" były kierowane do {}{}... jest to kolega, Admini wiedzą o tym, że to kolega.
Nie płakałem, rzuciłaś na mnie pakę powiedziałem, że też rzucę, udowodnij, że wyzywałem na serwerze byli admini, więc daliby mi ostrzeżenie lub zbanowali za obrazę a takowego nie dostałem więc...? 
Gdybym wyzywał ludzi byłbym banowany, a nie miałem jeszcze żadnego bana więc... Stosuję zasadę "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", nie jest to żadna zemsta czy co innego za paki, jeśli ktoś powie np. miałem misję to spoko nic się nie stało. Ale jeśli ktoś rzuca pakę na jednego, gdzie w innej kampie jest 2-3 to ja też mu rzucę i nie patrzę kto to jest, każdy jest dla mnie "równy".
EDIT: Napisałem, że nie mogę edytować postu głównego a oczerniasz mnie to mam prawo się wybronić chyba, gdyż piszesz nieprawdę na moją niekorzyśc?...

Edited by ojdoss

Jestem za okresem probnym, powody:

+wiek

+/-no znajomosc amxx mogloby byc wieksze jezeli miales jak to piszesz na wielu serwerach admina

+znany na serwerze i lubiany jak slysze xD

-troszeczke jestes nie kulturalny no ale to czasami jak ktos cie zarazi xD czy zprowokuje.

+GT

+/- jak masz steam to chyba lepiej zebys na nim gral a nie na non steam

byłam na tak, aż do dziś

Administrator musi świecić przykładem, kulturą, pomocom, znajomością regulaminu. Ty dziś pokazałeś, że nie masz tych cech. Przykre, ale prawdziwe.

Zostałeś zarażony przez gracza i na serwerze zacząłeś wykrzykiwać "Żebyś raka dostał"

potem tłumaczyłeś, że to miało być na ts. Ale jakoś mnie to nie przekonuje.

mikrofon masz 

brak steam wielki minus

Twoja kultura osobista jak wcześnie napisałam ma wiele do życzenia, Zmień zachowanie, albo kolegów, którzy maja na Ciebie taki wpływ.

To moje zdanie zapewne zmienię.

Jestem jak na razie na nie :

- Brak steam

- Brak kultury

- Nazdużywasz mikrofonu i to bardzo często

- Podanie słabo rozpisane

- Obrażasz graczy

- Wypowiadasz się pod podaniem czyli "nie znasz regulaminu" gdzie to jest bardzo ważne

+ wiek

+ że masz mikro ale mógłbyś czasem o wiele mniej mówić

Zmienię zdanie jak popracujesz nad sobą, swoim zachowaniem posiedz z nami trochę  pokaż że się starasz, wtedy będę na tak :3

Wielkie Nieee, nie raz z "kolegą"          "{}{}{}{}{}{}...." Bardzo ostro mnie obrażałeś;

Jesteś niekulturalny,  a ja nie jestem jedyną osobą do której "masz problem" 

No sorka admin nazywający kogoś "obojniakiem" nie ma racji bytu........ a to jedno z najłagodniejszych określeń Dziękuję :* 

Jesteś teraz  dokładnie taki sam jak ja gdy zaczynałem tutaj grać. Mowa tutaj o groźbach(nie wiem czy mogę to tak nazwać) gdy coś nie pójdzie po myśli czy też o braku wyczucia kiedy przestać dyskutować gdy jest się prowokowanym. Pytanie czy będziesz potrafił się ogarnąć tak, aby Ci którym coś nie pasuje zmienili swoje zdanie na twój temat(chociaż pewne jest że niektórym wiecznie coś nie będzie pasować, bo przecież każdy w okół jest mentalnym gimbusem, najlepiej oceniać ludzi po wieku a nie po osobowości i ogólnie to pozdro 600^^). Mimo tego według mnie podanie jest wyczerpujące(no może oprócz steam:/) ,a Ty jesteś pozytywnym gościem z którym idzie pogadać i pograć. Jak dla mnie okres próbny. 

Jestem na Nie

Chcesz zostać adminem, ale kłóciłeś sie ze mną i innym adminem na serwie, w obronie kolegi, który cały czas nadużywa mikrofonu i nie potrafi powiedzieć nawet jednego zdania bez przekleństwa lub obrazy innego gracza. Ktoś cie zarazi zrobi coś co tobie nie odpowiada to od razu słychać jak mówisz przez mikrofon "Masz paki". Moim zdaniem jest to groźba. Wracając do tego co napisałem wcześniej, mówisz że nie ma napisanego bana za kulture w liście banów pod regulaminem, czyli co, ktoś by cały czas klnął bez opamiętania to byś nie zareagował? Próbujesz naginać regulamin żeby odpowiadał bardziej tobie i sytuacjom, w których znajdują się twoi "ziomkowie". 

Do Ciebie osobiście nic nie mam, ale admin nie powinien się tak zachowywać. Ogólnie przyjęte zasady mówią, że admin powinien dawać przykład. Ty byś nie dawał.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.