Jump to content

Qmaty~ admin

Qmaty~
 Share

Recommended Posts

Nick: Qmaty~

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Qmaty~/145.239.237.178:27015/

Steam/Non Steam: steam

Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: dosyć dobre, byłem adminem nawet ubkiem na sieci która już nie istnieje.

Staż na serwerze: ponad 2 tygodnie

Znajomość AMXX (1-10):  4-5

Mikrofon Tak/Nie: tak

Dlaczego Ty: Po 1 adminów nigdy za dużo. Dzisiaj np grając na serwerze nie było żadnego admina, i połowa ludzi grających zombie nie wykonyqwała celów itp. W poprzednim podaniu ludzie pisali, że za krótko tu jestem...Myslę, ze w tym podaniu już nie będzie. 2 sprawa nie widujecie mnie na serwie.. hm tutaj to sie nie zgodze bo jesli moge i mam chec to po prostu gram, nie musze chyba siedzxiec 20h na dobe zeby dostac admina.  Jak bym rzeczywiscie krotko grywal na serwerze, to podania bym nie pisal. Po 3 forum lezy..powiem tak: nie bede nabijal postow bez sensu tylko po to zeby miec + do podania. No forum zagladam prawie codziennie.  Jest to 2gie podejscie, wiec mysle ze tym razem bedzie rozpatrzone pozytywnie :P

Kontakt: Steam: Qmaty~

Niby mikrofon jest, ale nigdy nic nie gadales, nie odzywales sie, wiec skad mamy wiedziec, za masz 24 lata?

Ujales w swoim podaniu, ze forum lezy, to prawda i mozna nabijac posty nie piszac glupot. Moim zdaniem jesli bys byl aktywny na forum to bys pisal np. Odpowiedzi na podania i posty by lecialy. Plusem jest steam, ktory kazdy admin powinien go posiadac. Dodam, ze AMX tez by sie przydalo poprawic. Jednak kolejna wada w podaniu jest taka, ze w "dlaczego ty" opisales swoje wczesniejsze podanie, a nie dlaczego wlasnie ty

I

Mimo wielu zalet, negatywow tez nie brakuje.

EDIT Troche sklamales co do 2 tygodni na serwerze, co zmienia postac rzeczy. We wczesniejszym podaniu napisales +/- 2 tygodnie (to bylo 2 tygodnie temu) i teraz tez masz 2 tygodnie? Chyba cos tu nie pasuje. Wiec w 4 tygodnie 50h i startowac na admina to troche slabo, wiec lepiej popraw aktywnosc

NA NIE

Edited by Maszynika

5 godzin temu, Maszynika napisał:

Niby mikrofon jest, ale nigdy nic nie gadales, nie odzywales sie, wiec skad mamy wiedziec, za masz 24 lata?

Ujales w swoim podaniu, ze forum lezy, to prawda i mozna nabijac posty nie piszac glupot. Moim zdaniem jesli bys byl aktywny na forum to bys pisal np. Odpowiedzi na podania i posty by lecialy. Plusem jest steam, ktory kazdy admin powinien go posiadac. Dodam, ze AMX tez by sie przydalo poprawic. Jednak kolejna wada w podaniu jest taka, ze w "dlaczego ty" opisales swoje wczesniejsze podanie, a nie dlaczego wlasnie ty

I

Mimo wielu zalet, negatywow tez nie brakuje.

EDIT Troche sklamales co do 2 tygodni na serwerze, co zmienia postac rzeczy. We wczesniejszym podaniu napisales +/- 2 tygodnie (to bylo 2 tygodnie temu) i teraz tez masz 2 tygodnie? Chyba cos tu nie pasuje. Wiec w 4 tygodnie 50h i startowac na admina to troche slabo, wiec lepiej popraw aktywnosc

NA NIE

Na nie.

Tak jak napisal kolega wyzej.

Jestem za okresem probnym, powody:

+wiek

+mikro wyzej mowia ze nigdy sie nie odzywasz i nie wierza ci we wiek ktory napisales, ale ja ciebie slyszalem nie raz i po glosie sadze ze masz powyzej 17lat

-czlowieku jezeli byles administratorem na serwerach zombie i jak piszesz nnawet ubkiem to jak ty masz 4-5 znajomosci amxx, nie rozumiem tego, powinienes miec dobre 7/10

-2 tygodnie stazu?? po ogoladaniu twojego gt i twoje posty i innych to 4tygodnie wychodzi ze masz stazu a w gt masz 50h, malo

+ jest kulturalny

+ widzialem ze niektorym osobom pomagales, to jest +

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.