Jump to content

SKARGA NA ADMINA

SKiLLu
 Share

Recommended Posts

Twój nick:SKiLL *.* 

Nick gracza/admina:PaTrYkus ;*
Opis sytuacji:A więc było tak graliśmy na awp i typ miał straszne lagi powiedziałem mu żeby je ogarną i wy*********ł oczywiście na serwie był szanowny pan admin straszył mnie że jeśli nie przestane mówić do jego kolegi to zaraz mnie zbanuje do tego typa zero reakcji o lagi nawet jakiś gościu co grał napisał mu że jeśli ma lagi to ma wyjść i to ogarnąć ten kolega do niego napisał sp*******j no to ja też do niego żeby wypie***** i ogarną lagi po chwili admin dał mi bana kolega do tej pory sobie na lagach gra na serwie 

IP/SID gracza:niestety nie posiadam :( 

Data i czas zdarzenia:24.12.17r.
Dowód(ss/demko):niestety nie nagrywałem ale teraz zacznę jak takie akcje mają być 

Niestety HLTV nie można w tej chwili pobrać , sprawa już by była wyjaśniona . A więc tak wiele nie będę się tłumaczył .  Po pierwsze wszystkie skargi na graczy składamy na [email protected] nie na czacie ogólnym  . Po drugie to nie był akurat mój kolega tylko zwykły randomowy gracz  . Po trzecie na serwerze obowiązuje kultura do której każdy gracz musi się dostosować . Nie życzę sobie abyś obrażał innych  graczy , nie będę cytował  :) oszczędzę tego :)  . Ciesz się że ban poleciał tylko na 1 godzinę bo kara powinna być o wiele surowsza za takie zachowanie . Pozdrawiam 

W dniu 24.12.2017 o 15:23, SKiLLu napisał:

...powiedziałem mu żeby je ogarną i wy*********ł...

W dniu 24.12.2017 o 15:23, SKiLLu napisał:

...to ja też do niego żeby wypie***** i ogarną lagi...

W zasadzie to sam sobie wyjaśniłeś dlaczego dostałeś bana. Jeszcze uważasz, że zostałeś ukarany niesłusznie?

Jeśli jakiegoś gracza laguje to nie znaczy, że można go bezkarnie wyzywać. Zastanów się trochę człowieku zanim coś napiszesz ...

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.