Jump to content

replikant

Green Hill
 Share

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie,mianowicie chodzi o replikanta. Więc chodzi o to że wychodzę z propozycją aby replikant był ulepszony gdyż teraz nie nadaje się nawet na klase zwykłą. Klasa ma mp5 i 2 kukły odbijające obrażenia ale nie oszukujmy się na tego coda jest to za mało. Proponuję aby klasa miała 3 odbijające repliki i do tego repliki te odbijały dmg takie jakie są zadawane czyli np awp 1/1 strzeli w replike to po odbiciu osoba ginie.. jest mnostwo swietnych klas a kto grac potrafi nie nabierze sie na te repliki gdyz one stoja w jednej pozycji bez broni ;) Kiedyś grałem na innym servie gdzie byla ta klasa taka jaką tu opisałem i żadnych skarg nie było. Widziałem jakieś płacze na 201 ale to jest bezsensu bo każdy chciałby klasę która jest nieśmiertelna a inni najlepiej jak by grali bez klasy ;) Tyle ode mnie Pozdrawiam i Wesołych Świąt :) i myślę że rozpatrzycie to pozytywnie gdyż nie oszukujmy się to jest COD 

Według mnie ulepszenie klasy replikant do zdolności podanych wyżej znacznie zawyży grywalność klasy i będzie ona na poziomie klas premium i Narkomana.

Nawet najlepsi gracze czasami strzelają przypadkowo w repliki a niektórzy gracze w nich kampią przez co są w 50% nieśmiertelni.

Ulepszenie klasy replikant do odbijania pocisków w 100% jest pomysłem zbyt wygórowanym, według mnie można dać jej te 5-10 DMG więcej.

Na 201 już zdążyli nieco go osłabić (tj. 3 sekundowy odstęp czasu pomiędzy replikami). O ile tam to trochę wypunktowałem to tutaj się z tobą kompletnie nie zgodzę tj. z odbijaniem pełnych obrażeń. Klasa wymaga większej czujności wroga - jak walnie full auto w replikę to jego problem, ale o ile nie lubię snajperów, to na bank nie powinno być tak że np. gościu z 1/1 awp strzeli w replikę i sam się zabije od tego (a i tak odbijają sporo obrażeń, więc i tak jest duża szansa że albo zginie, chociaż z reguły częściej po strzale będzie po prostu mocno obity i zmusi go do znacznie większej ostrożności). Z doświadczenia, bo grałem sporo na innym serwerze tą klasą, to nie jest klasa do "a postawię X replik i sami się zabijcie za 1000000 obrażeń haha", tylko jest to typowa klasa defensywna, która ma zmusić wroga do znacznie większej ostrożności. Sory, ale zapomnij o odbijaniu 100% obrażeń, klasa i tak jest mocna (nawet jeśli nie wygląda to tak samo jak na 201, ale raczej wielkich różnic nie ma).

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.