Jump to content

replikant


Green Hill
 Share

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie,mianowicie chodzi o replikanta. Więc chodzi o to że wychodzę z propozycją aby replikant był ulepszony gdyż teraz nie nadaje się nawet na klase zwykłą. Klasa ma mp5 i 2 kukły odbijające obrażenia ale nie oszukujmy się na tego coda jest to za mało. Proponuję aby klasa miała 3 odbijające repliki i do tego repliki te odbijały dmg takie jakie są zadawane czyli np awp 1/1 strzeli w replike to po odbiciu osoba ginie.. jest mnostwo swietnych klas a kto grac potrafi nie nabierze sie na te repliki gdyz one stoja w jednej pozycji bez broni ;) Kiedyś grałem na innym servie gdzie byla ta klasa taka jaką tu opisałem i żadnych skarg nie było. Widziałem jakieś płacze na 201 ale to jest bezsensu bo każdy chciałby klasę która jest nieśmiertelna a inni najlepiej jak by grali bez klasy ;) Tyle ode mnie Pozdrawiam i Wesołych Świąt :) i myślę że rozpatrzycie to pozytywnie gdyż nie oszukujmy się to jest COD 

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ulepszenie klasy replikant do zdolności podanych wyżej znacznie zawyży grywalność klasy i będzie ona na poziomie klas premium i Narkomana.

Nawet najlepsi gracze czasami strzelają przypadkowo w repliki a niektórzy gracze w nich kampią przez co są w 50% nieśmiertelni.

Ulepszenie klasy replikant do odbijania pocisków w 100% jest pomysłem zbyt wygórowanym, według mnie można dać jej te 5-10 DMG więcej.

Link to comment
Share on other sites

Na 201 już zdążyli nieco go osłabić (tj. 3 sekundowy odstęp czasu pomiędzy replikami). O ile tam to trochę wypunktowałem to tutaj się z tobą kompletnie nie zgodzę tj. z odbijaniem pełnych obrażeń. Klasa wymaga większej czujności wroga - jak walnie full auto w replikę to jego problem, ale o ile nie lubię snajperów, to na bank nie powinno być tak że np. gościu z 1/1 awp strzeli w replikę i sam się zabije od tego (a i tak odbijają sporo obrażeń, więc i tak jest duża szansa że albo zginie, chociaż z reguły częściej po strzale będzie po prostu mocno obity i zmusi go do znacznie większej ostrożności). Z doświadczenia, bo grałem sporo na innym serwerze tą klasą, to nie jest klasa do "a postawię X replik i sami się zabijcie za 1000000 obrażeń haha", tylko jest to typowa klasa defensywna, która ma zmusić wroga do znacznie większej ostrożności. Sory, ale zapomnij o odbijaniu 100% obrażeń, klasa i tak jest mocna (nawet jeśli nie wygląda to tak samo jak na 201, ale raczej wielkich różnic nie ma).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.