Jump to content

skarga na gracza ---R---

Korbol
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Korbol
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: ---R---
Dokładny czas zdarzenia: 13.20-13.30
IP / STEA_ID gracza (cała linijka z amx_ip): niestety, ale nie spisałem
Opis sytuacji: graliśmy na dd2 i koleś stawiał miny, raz na schodach, w przejściach i sie klócił nie tylko ze mną, że w regulaminie tego nie ma, można stawiać, nawet moge na ts wejść i o tym pogadać, a ja juz grałem na wielu serwerach i  u tłumaczyłem, że w przejściach nie można ale się upierał, jak mapka przeszła na peerfect-inferno było to samo i inni też się skarżyli, ale on swoje.
Dowód (rozpisane demko/ss): wpisy z konsoli:

*DEAD* Korbol :  r kurwa jak w bramie mina?

PTB: Round ended, checking teams.
CSerwer.pl
---R--- :  tak

Aby Zobaczyc jak kupic Premium : wpisz /premium
*** Ciunio (BornToFight) killed dale dalej rence gadzeta with a headshot from m4a1 ***
Player killed radeu620 with deagle
*** OMEGA killed Player with a headshot from p90 ***
Korbol :  teraz to juz przesadzas

---R--- killed Ciunio (BornToFight) with mine
---R--- :  moze byc w bramie polecam regulamin :>
Korbol :  w bramie czyli przejscie wiec nie moze

Quebo dropped
Korbol :  wiec kurwa nie ucz

HokageSjd killed Zachariasz with ak47
---R--- :  moze byc w bramie i moze byc w przejsciu jak nie znasz regulaminu to siedz cicho :>
Buszek [**] :  ktora menda stawia miny  w przejsciach?

Korbol :  r

---R--- :  moze byc w bramie odsylam do regulaminu a jak komus nie odpowiadaja moje miny to albo idz z serwa albo na ts
---R--- :  jak wbijesz na ts i mnie przekonasz to przestane :>
---R--- :  a jakbym zle stawial miny to bana na jeden dzien max moge wyrwac wiec nie gadajcie glupot xd

*DEAD* ---R--- :  miny wam przeszkadzaja ale zaden na tsa sie nie odwazy wejsc i

Korbol :  koles sprawdze to i jesli masz racje to okej ale ja wiem ze nie masz
---R--- :  mowie zapraszam ts i razem przeczytamy regulamin :>
Korbol :  nie mam zamiaru

Ciunio (BornToFight) killed GramWcSBezmonitoRa with m4a1
<<<<<GREMLIN>>>>> is joining the Counter-Terrorist force
---R--- :  to sie nie sap o miny :>

Oczywiście całej konsoli wklejać nie będę, bo było by to za długie. Odnosząc sie do regulaminu, który oczywiście przeczytałem chwile wcześniej jest to napisane, że w takich miejscach jeśli nie można przejść czyli bramy też nie nie można stawiać min, a ten o to człowiek się kłócił, że można. To nie jest żadne skarżenie czy coś, chodzi, żeby ludzie znali zasady gry i się miło grało bez kłótni. chciałbym żeby regulamin został dodany na serwer, że po wpisaniu /regulamin sie on wyświetli. Przepraszam także za moje wulgarne słowa, ale czasem ponoszą emocje.

Pozdrawiam i dziękuje za przyczytanie

tak jak koledzy wyżej napisali jakieś mocniejsze dowody , a do tego nie ma IP ani SID gracza

Poza tym Jeśli nie umiecie czytać to w Regulaminie jasno piszę. że

Zabronione jest stawianie min bez możliwości ich ominięcia. Musi być co najmniej 1 swobodna droga do jej obejścia. Nie można stawiać miny na minie.Zakaz stawiania min na bs'ach,respie oraz przy hostach i na schodach.  Ostrzeżenie,Kick,Ban na 5m - 5h

A z tego co się orientuje to gdy postawisz minę w przejściu albo w drzwiach to jak można je swobodnie ominąć OPRÓCZ ich Przeskoczenia?

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.