Jump to content

Skarga Mamr

Szymon1
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Szymon

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: MAMR czy jakos tak

Opis sytuacji: Gramy sobie na lajcie. Nagle jest kilkow afkow (2-3) a ten pro adminek sobie nic z tego nie robi raszuje mida i ich sobie zabija bez celu xDD da sie? Da sie xD po zwroceniu uwagi z wulgarnymi slowami rzecz jasna adminek mnie zbanowal :ccc smuteczek xD moje zycie stracilo sens xDD

IP/ID gracza: jak jest admin to macie jego sid a jezeli afkow to sorry zbyt szybko mnie zbanowal xD

Data i czas zdarzenia: 18.12.2017 18:30

Dowód (ss/demko): no sorry zbyt szybko mnie zbanowal ale moge poszukac ludzi jako swiadkow no chyba ze nagle ten admin-dziecko dorosleje i sie przyzna tak jak ja sie przyznaje do tego ze obrazam :)

pozdrawiam

Czy ty się słyszysz?? Zraszowales mida razem ze mną 2-3 razy z czego ja zawsze chodziłem shorta lecz ostatni raz poszedłem za tobą na mida zobaczyć co się dzieje a ty na legalu ich zabijales... Mówisz że nie zdążyli?? Rush mida trwa około 10 sekund+freeztime daje nam około 20-25 sekund i kto nie zdążyłby kupić?? Chyba ty xD pozdrawiam twojej inteligencji typie XD

Swoją drogą banuj mnie jeżeli Ci to ulży xD

Ej ja nie składam skargi/zażalenia że dostałem bana... Bo dostałem go słusznie bo zwyzywalem go za to co robi i z tego co widzę zrobiłem to słusznie bo ten dzieciak pieprzy że kłamie i tłumaczy się że kilku gości przez kilka rund nie zdążyło się ruszyć z respa bo jest za szybki mimo że mieli 20kilka sekund na to... Typ jest niepoważny i nie ma racji zwróciłem mu uwagę obracając go i mnie zbanowal. Gdyby ich wyrzucił to byłoby ok lecz on wolał mnie wyrzucić..

Sie przyczepiłeś jednej konkretnej osoby bo dostałes bana gdybyś nie dostał to nie byłoby skargi , na serverze jest zawsze od groma afków.Sam miałem admina,którego mi zabrali w zasadzie bez powodu,  to wiem jakie to jest uciązliwe, zeby ciągle kickować.Wina leży po obydwu stronach ale Ty zawiniłeś bardziej tylko i wyłącznie dlatego ze w taki sposób prowadziłeś z adminem dyspute

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Zacznijmy od tego, że gracze, którzy są afk po jakimś czasie zostają wywaleni z serwera automatycznie, dodatkowo niektórzy zmieniają skiny stojąc w miejscu, tak są to bardziej początkowi gracze. 

Obraziłeś administrację, dostałeś bana- tutaj wątpliwości nie ma. 

@M4MRa ty zważaj na słowa bo zaraz dostaniesz warna za te obelgi i się skończy :)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.