Jump to content

Podanie o Admina Jailbreak #1

M4CI3K
 Share

Recommended Posts

1.Nick:  M4CI3K

2. Wiek: 21 za 23 dni 

3.Platforms(s/ns):  STEAM jak i zarówno NS 

http://steamcommunity.com/id/Arek_Lat_4/

4. Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=M4CI3K

5.Czy byłeś już adminem ? : Oczywiście że tak, wieloletnie doświadczenie posiadam 

6.Znajomość AMXX(0/10):  8 

7. Mikro oraz mutacja:  mutacja oraz mikro są.

9.Dlaczego Ty?:  Dlatego że z rana nigdy nie ma praktycznie adminów, i są albo same fk albo dzieci bez mikra prowadzą, to jest żałosne wtedy. 

jestem osoba pełnoletnią oraz doświadczoną to dla czego miałbym nie ogarnąć admina na jailbreak . 

10.Składka (obowiązkowa): Tu pomyślimy, chciałbym tą sprawę załatwić z właścicielem bądź opiekunem na pw 

PS: WIEM ŻE MAM MARNE SZANSĘ, ALE RYZYKUJE I STAWIAM NA JEDNĄ KARTĘ ! 

PS2: 

jedyny minus 

-Steam

?? WTF ! AHHA jak steam mam tylko na ns musze grać, ponieważ 1.6 mi na steam laguje słaby pc 

PS3: WATPIE W MIKRO I MUTACJE .. no leżę jak w wieku 21 lat wątpisz w mutacje,  ludzie proszę was nie robcie z siebie debilii 

Skoro NS ci laguje to podaj kilka powodów dlaczego S laguje ?  Bo widzę ze 1,5k h grałeś na lagach

NORMALNIE !!!! TERAZ SŁABSZY PC. ! MNIEJ KOSCI RAM GRAFIKA !!! 

NAJLEPIEJ PROSZĘ BY SIĘ WYPOWIADALI TYLKO CI CO GRAJĄ A NIE NIKT NIE GRA A DAJE OCENE OPINIE !!!! 

• Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie jest to śmieszne.. W moim podaniu wypowiedziałeś się, że mam mało godzin przegrane i nie spełniam jednego warunku - 15 godzin przegranych na serwerze. Byłeś z tego powodu na nie. Dzień później po tym Twoim komentarzu, Ty składasz podanie i co się okazuje również nie masz 15 godzin.. Nie wiem jak coś takiego nazwać, ale dla mnie jesteś hipokrytą.. Wypowiadać się komuś negatywnie z jakiegoś tam powodu, który również można Tobie zarzucić.

Skoro mi odrzucili z powodu tego, że nie miałem 15h to Tobie też należy odrzucić podanie.. Na nie.

Amm po  dluzszym namysle 
są plusy i minusy tak xd

minusy : nikt go nie slyszal , nie wiadomo czy nie klamie z wiekiem , raczej nie ogar , malo na serwie (714h min to malo) , nie wiadomo co ze skladka 
plusy : wiek jezeli takowy posiadasz , steam , amxx, 
Wiec w sumie na nie 
Jestem na nie , i mam nadzieje FRONT ze podejmiesz wlasciwa decyzje .

Guest futuba

Na nie, podstawa admina na JB jest znanie graczy serwera oraz panującej tam atmosfery, łatwo wszystko zniszczyć jeżeli ktoś jest mało obeznany.

Skoro NS ci laguje to podaj kilka powodów dlaczego S laguje ?  Bo widzę ze 1,5k h grałeś na lagach

Slabe GT, z kultura tez masz trochę problemów.

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.